Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Dark and naked?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dark and naked?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mit lehet tudni erről az eseményről? Még nem voltam a magnun szaunában, csak olvasgattam róla, konkrétan beleremegek, ha igaz hogy sötétség és csak sex. Mit lehet tudni erről? Passzív 26f:)

#meleg #szex #Darkandnaked
2020. jún. 24. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
A leírás alapján, sok nemibetegség tárháza lehet 😄
2020. jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ó miért írják egyesek sexnek a szexet?
2020. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Menj le, és majd írd meg milyen volt!

Egyébként én se voltam még ott, se a konkurencia Sauna 69-ben se.

Én a S69 tervezem meglátogatni mert a magnumban (netes beszámolók szerint) sok a papa.

2020. jún. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Én elég gyakorlott passzív vagyok (más szavakkal: jókora k@cs@g), de a rekordom ott jött össze a Dark & nakeden, 8 pasi dug@tt meg egymás után.


32 passzív

2020. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

#4

Ez basszus félelmetes.

2020. jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Tyűűű... azosztigen!

Akkor rosszul tudtam, hogy egy ember csak (az aznapi alkalmon) egyszer vehet részt.

#4-es, és csak nézőként lehet menni?

2020. jún. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

Lemész, péntekenként van, és "elvárt" öltözet a semmi. Azaz a törülközőt se tekered a derekadra.

Én imádtam. :) Mondjuk, ha nem ilyen nap van, akkor is alapjában meztelenül flangálok.

A papákkal ne foglalkozz -őőő, izé... -engem egy ilyen dark and naked napon egy persacc 70-es papa szopott le úgy, hogy azt hittem, az agyvelőmet is a szájába lövöm...

Aztán a "hatás alatt" viszonoztam neki. De csak mert k*va jó kondiban volt, és szép farka volt. És jó íze. ;)

Kis pihenés után pedig egy kellemesen telt huszonéves srác, kis izgatás után egyszerűen meglovagolt.

Ritkán vagyok képes kifejezetten rövid időn belül két menetre, de huh. Másodjára is annyit "töltöttem", hogy huh... én is elcsodálkoztam...

f/48

2020. jún. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Én voltam egyszer, 7 emberrel feküdtem le de mindegyiknek húztam gumit a farkára és nagyon jó volt. Másnap azért fájt a seggem.

18/P

2022. aug. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!