Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A legjobb meleg barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb meleg barátomnak elmondtam hogy transzexuális vagyok, elmopndtam hogy Szintia a nevem és hogy így érzem magam jól és kiteljesedettnek. 10 éve a barátom de most beakarja tiltani h önmagam lehessek. mit tegyek?

Figyelt kérdés
sőt a kapcsolatunkat is megakarja szakítani ha nem hagyom abba....
2020. jún. 24. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Hat nemtudom. Ezek szerint nem volt igazi baratod. Amugy azt Cintianak irjak. Kovezz meg ha nem, en igy ismerem 😂
2020. jún. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Ha nem fogad el, akkor sose volt igazi barát.


Nincs joga hozzá, de nem is tudja neked megtiltani. Az vagy aki, csak ő ezt nem tudja felfogni, és azt gondolja hogy ha a szőnyeg alá söpri a dolgot, majd elmúlik.

Vagy az a helyzet hogy meg akart dugni, de rájött, hogy így már ez nem lesz meg?


Mondjuk vicces, hogy egy meleg srác mondja ezt. Mondd meg neki legyen heteró ha ez döntés kérdése...

2020. jún. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Te szakítsd meg a kapcsolatod inkább egy olyan emberel aki bele akar szólni abba hogy mit csinálj és mit nem, hogy érezd magad, mit szeress és mit nem.
2020. jún. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
27%

Melegként csak nevetni tudok az ilyeneken. És még normális nevet se tudsz adni magadnak, pl Emma, Nóra, Flóra.

Nem, az ilyen traszik mind Cintia meg Karina meg ilyen abnormális nevek, haha... igaza van a barátodnak.

Mihez akarsz így kezdeni? Egész életedben nőnek öltözöl beraksz magadnak valami mellféleséget, borotválod magam és próbálsz úgy csinálni mintha nem lenne farkad? Nemi átalakító műtét se annyira egyszerű, Európában nem is legális az ilyen. Attól még sosem leszel igazi nő, sosem fognak rád így nézni, hanem valami elcseszett dolognak.

Legyél szimplán egyszerű férfinak élő meleg, fogadd el magad, ne égesd magad azzal, hogy szőrös felnőtt faszi létedre nőnek öltözöl, mert ez pár beteg nyugdíjason kívül senkinek nem jön be.

2020. jún. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%

Ne toljátok már ezt a genderfasiszta szart. A legjobb barátod egyből hitler jobb keze lett azért mert nem tapsol egyből annak amit elmondtál neki. Ő a nem jó barát? Te sem vagy az. Ha jó barát lennél akkor nem várnád el tőle ezt, hanem megbeszélnéd vele. Ez nem a elfogadás kérdése. Persze, fogadja el abból a szempontból, hogy ettől még vegyen emberszámba; ez az erkölcsi minimum, de azt nem várhatod el tőle, hogy így is barátkozzon veled. Neki is joga van eldönteni, hogy kivel barátkozik. Nekem teljesen ok a transzneműség, én nem szakítanám meg a kapcsolatot veled, bár feltehetően nem tudnálak egyből Cintiánk hívni, de dolgoznék rajta. Viszont megértem, ha ez neki nem megy. Toljunk egy kicsit rajt. Ha a legjobb barátod bejelentené, hogy ő bizony drogos és mostantól lőni fogja magát a találkozóitok alkalmával akkor tovább barátkoznál vele? Ha a legjobb barátod bejelentené, hogy ő kipróbálta a bdsm-et és ez az élete, úgyhogy mostantól a találkozóitokra magával hozza a "szolgáját", a 60 éves Lajost, aki bőrtangában, nyakörvvel a nyakán fog megjelenni és mindenhova veletek fog menni akkor tovább barátkoznál vele? Direkt durva példákat mondok amik feltehetően már nálad is kiütik a biztosítékot. Csak azért, hogy érezd egy kicsit, mit érezhet ő.

Ettől még nem lesz rossz ember. Nem csak nekünk, melegeknek, transziknak, transzneműeknek stbstb vannak jogaink, hanem másoknak is. Nem várhatjuk el azt másoktól amit mi sem tartunk tiszteletben.

2020. jún. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Az igazi barát abban ismerszik meg, hogy elmondja a fájó igazat...

Ha transz akarsz lenni legyél az, de akkor ne akard ráerőszakolni, hogy ő mit gondoljon, ahogy neked is kell az, hogy önmagad legyél úgy neki is kell.

Üljetek le, mondd el neki, hogy nem akarsz változni, és kérdezd meg, hogy ettől folytatható e a barátság.

(egyébként majdhogynem biztos vagyok abban, hogy semmi olyat nem mondott, amivel megakarná TILTANI, hogy önmagad légy, csak túlreagálod...)

2020. jún. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

Ilyen barátok mellett nincs szükséged ellenségre.

Meg mi az, hogy be akarja tiltani? Ki a f***nak képzeli magát, már nem azért?

Ha van egy kis tartásod, te leszel az, aki ezzel a gyökérrel megszakít minden kapcsolatot.

2020. jún. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

most komolyan azért lettem lepontozva 0%-ra mert nem voltam olyan szélsőséges ebben a témában, mint a többi meleg társam?

Olyan keveset tudunk ebből a történetből, ti mégis már-már keresztre feszítenétek azt a másik srácot...

#6 voltam.

De ahogy látom szegény #5 és #4 ios megszívta, csakmert objektíven állunk hozzá, és akarjuk tudni a másiki oldalt is figyelembe venni.

2020. jún. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!