Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek miért van az hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az hogy ha melegek közt lógok akkor sokkal jobban önmagam lehetek? Gyermekibb, felengedett és nem érzem úgy hogy egy macsónak nevezett mintát kell játszanom mi nem én vagyok?

Figyelt kérdés
2016. szept. 14. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
jó kérdés, ilyen társaságot én is szeretnék
2016. szept. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert a férfiak egymást között még inkább férfiasnak akarnak tűnni ezzel erősítve pozíciójukat. Ezért kihangsúlyozzák macsó énjüket, versengenek stb. Ezek ősi viselkedésminták. Ha megnézed csapatban a férfiak egész máshogy viselkednek mint egyedül vagy kevés emberrel, nagyobb hangúak, erősebb a gesztikulációjuk, és szinte azonnal a nőkről és a szexről akarnak beszélni. Ezek felvett viselkedésminták. A meleg férfiakban általában kevésbé jelennek meg ezek az erős férfias jellemvonások és mivel nem érzik magukat annyira a csoporthoz tartozónak ezért természetesen viselkednek.
2016. szept. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Én mindig oldott vagyok. Max melegek közt belefér pár MÁS poén is :) Szóval próbálj oldódni esetleg alapba. ;)
2016. szept. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én meleg létemre pont heterók között tudok önmagam lenni és elengedni magam. meleg fiúkkal alig találom meg a közös hangot. nem is jövök ki jól velük meg nem is szeretek annyira meleg társaságban lenni.
2016. szept. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, mivel nem kell megfelelned semmilyen mintának vagy szerepnek. Nem kell arra figyelned, hogy mi van akkor ha kevésbé férfiasan fejezed ki magad.
2016. szept. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!