Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ismerkednétek siket pasival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek siket pasival akár komoly szándékkal akár csak alkalmiról legyen szó?

Figyelt kérdés
Olvasok egy meleg témájú könyvet, amelyben az egyik fő karakter elveszítette a hallását egy baleset során, és felmerült bennem a kérdés, ez gátolna-e valakit ismerkedésben legyen szó párkapcsolatról vagy szexről.

2020. jún. 27. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudok vele normálisan kommunikálni, akkor minden további nélkül. Vak emberrel is.
2020. jún. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem jelenleg inkább csak alkalmi érdekel, de arra miért ne, ha tudunk kommunikálni. Szerintem ebben sokkal meghatározóbb, hogy milyen a külseje.
2020. jún. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
igazából szeretném azt mondani, hogy persze, de ha jobban belegondolok, akkor a zene és a popkultúra elég nagy része az érdeklődési körömnek. egy párkapcsolatban meg nyilván megosztod a másikkal az ilyen dolgokat, szóval ebből a szempontból nehézkes lenne. de nyilván, ha valaki bejönne akkor ennyiért nem utasítanám rögtön el.
2020. jún. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Én csak alkalmiba mennék sajna bele. De nem azért mert siket.
2020. jún. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem gátolna:)
2020. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!