Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mitől gondolta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitől gondolta meg magát?

Figyelt kérdés

Ez pár hónapja történt: Regisztráltam egy szexpartnerkereső oldalra, csak orált szerettem volna (én szopok), pár napon belül rám írt egy "hetero" pasi, hogy benne lenne. Megkérdeztem mekkora farka van és küldene e képet - eltűnt, nem válaszolt többet.


Most egy másik oldalon ugyanaz a pasi írt (nekem más neven van ott) és szinte ugyanez a dolog ismétlődött meg, amint a farkáról kérek képet eltűnik.

Nekem van fenn képem a felsőtestemről, szerintem szexkapcsolatnál egy farok/testkép alap dolog vagy nem?


2020. júl. 2. 21:55
 1/7 A kérdező kommentje:
De még csak nem is írt vissza, hogy nem küld vagy valami, egyszerűen befejezte a kommunikációt én meg nem írtam rá..
2020. júl. 2. 21:59
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem kicsi neki, vagy kínosnak érzi, hogy ilyenről küldjön képet, nehogy vissza lássa valahogy.


De mindenféle kötekedés nélkül, miért akarsz csak te orálozni? Tényleg érdekel, hogy miért emiatt regisztráltál.

2020. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Kezdjük ott, hogy nem hetero a pasi, mert akkor nem akarná hogy egy másik pasi lerépázza, max. biszex lehet az ürge. Meg egy tipikus ghostingoló troll, aki megelégszik azzal, hogy beszélhet róla, de ahhoz már nincs elég vér a pucában hogy élő randira is elmenjen.
2020. júl. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel hetero, így valószínűleg fél hogy kiderül hogy pasival akarná egyszer leszopatni magát. Nem mindenki szeret alapvetően képeket küldeni. Szerintem is alapvető dolog legalább egy felsőtest és farokképcsere, bár számomra az arc is a testhez tartozik, az is benne van az összképben.


Ha nem válaszol, hát nem válaszol. Engedd el a dolgot.

2020. júl. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kommunikálok tovább azzal, aki farkáról mutat képet vagy az enyémről kér.
2020. júl. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kamus. Nekem az arc kép para de farok szerintem nem para. Abból nem tudja senki ki vagyok...
2020. júl. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem engedd el, ne foglalkozz vele, miért érne ennyit? Szerintem bőven lesz rá jelentkező.


Előttem lévőnek, szerintem nem volt bunkóság farok képet kérni, mivel megbeszélték előtte, hogy csak "azt" szeretnék.

2020. júl. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!