Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek homoszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek homoszexuális vagyok? Van barátnőm, izgalomba tud hozni, de vele szex közben nem élvezek akkorát, mint mondjuk egy pasival szexchatelve. Most akkor biszexuális vagy homoszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

2020. júl. 7. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván biszex, mert nővel élvezed.
2020. júl. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Biszex egyértelműen
2020. júl. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ne figyelj ilyen prolikra mint a 3-as, egyaltalan nincs veled semmi baj
2020. júl. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Izgat mind a két nem, szóval biszex vagy. Azt pedig hogy melyik nemmel élvezed jobban, az a te dolgod.
2020. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 BB_ ***** válasza:
92%
Az, hogy online egymásnak írtok egymásnak úgy látatlanban, nem mondanám, hogy megváltozott a szexualitásod. Ha izgat a férfi test, el tudnád képzelni magad, hogy kényezteted vagy kényeztet egy férfi, akkor lehet beszélni már biszexualitásról. Nyilván örömmel tölt el és felizgat, ha valaki össze-vissza dicsér, ami érthető, ezért lehet nagyobb az orgazmusszinted is.
2020. júl. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Biszexuális vagy, mivel mindkét nemmel élvezed, csak a sajátoddal még nem jutottál el a tettekig.
2020. júl. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Biszexet mondanek en is, ha kivanod a noket is. Vagy csak elfojtod magadban a melegseget?
2020. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy egy merev pénisz látványa jobban felizgat, mint egy puncié, de nagyon tetszik a női test is és igazából az utcán csak a lányokat nézem és kívánom meg, de ettől függetlenül azt is el tudom képzelni, hogy egy pasival játszadozzunk.
2020. júl. 8. 07:42
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod kérdező, írj. :)
2020. júl. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem olyan fontos kérdés. Ha élvezed ezt is azt is, hát élvezd ezt is azt is. Amíg révbe nem érsz.
2021. ápr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!