Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a baja egyes embereknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja egyes embereknek azzal ha egy ember homoszexuális? Mit tennél a a gyerekedről kiderülne?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom megérteni. Sokan azt mondják, hogy ez egy betegség, de ez nem igaz. Ezt a dolgot nem lehet irányítani.

2020. júl. 11. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nekem semmi. Es orulnek ha masok is igy lennenek vele. Sajnos nagyon sokan elitelik, pedig nem ertem oket hol erdekli h te mit csinalsz otthon melegkent... Remelem ez valtozni fog majd :)
2020. júl. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%

attól, mert nem lehet irányítani még betegség, gén hiba, de van akinél csak korcsosulás vagyis inkább "félre csúszás", tehát valami pszichés okból fejlődnek ilyen irányba, pl a börtönben, katonaságban és hasonlók, azt hiszik ez a normális


mit tennék ha kiderülne a gyerekemről? nem tudom pontosan, de remélem soha nem lesz ilyen, remélem egészséges gyerekem lesz


nem lehet irányítani az igaz, de nem is kell felvágni vele és a világ arcába nyomni, mint sokan teszik, nem is csodálom, hogy atrocitások érik ezért őket, gusztustalan egyesek mit művelnek pl a pride-on

én is kimehetnék az utcára a tv-ben dugni és gusztustalankodni, de nem teszem, ezek miért?

a normális fajtával nincs különösebb bajom, de ne nyomják a pofámba, hogy ők mások, meg akkora egyenjogúságot akarnak

2020. júl. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a "pszihé" izét hagyjuk meg a politológusoknak meg firkászoknak akik azt hiszik értenek valamihez egyáltalán. Ebben a pszihológusos történetben én nem hiszek, ennek sokkal mélyebb okai lehetnek, az hogy nem értünk hozzá, attól még van, és ezt ell kell fogadni.

Ha az emberek elfogadnák egymást annak aminek születtek, és nem ülnének fel mindenféle politikai "széljárásoknak" igaz ez mindenféle "szélre" sokkal normálisabb lenne a világ. Nem csinálnának áldozatot abból aki nem d**gja végig fél Európa összes nőjét, esetleg saját nemével érzi jól magát és/vagy alakít ki egy életközösséget.

2020. júl. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

"én is kimehetnék az utcára a tv-ben dugni és gusztustalankodni, de nem teszem, ezek miért?"


Hát te is csak szennylapokban láttál még pride-ot. Meg ettől függetlenül is csak össze vissza beszélsz, jó példája vagy hogy miért is van szükség az aktivizmusra.

2020. júl. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A Prideot és a homoszexulitást válaszuk kettő. Nincs minden meleg kint ott. Arról nekem is az volt a véleményem, hogyha az lmbtqosok azt akarják demonstrálni, hogy ugyanolyan emberek, mint a többiek akkor azzal semmi baj. Tessék normálisan felöltözni, kitenni a követéléseiket a táblákra, de ehhez nem kell vonaglani, nemzeti és keresztény jelképket meggyalázni (a megjelenítéssel nincs bajom, ha büszkék rá, de nem mindig arról volt szó). Szóval ilyen formában legyen vonulás, de ne vonaglás. Azóta láttam pár balos és jobbos tüntetést, hát ott se mindig viselkedtek úgy az emberek, mint ahogy szívesen látnánk a normális társadalomtól.
2020. aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5ös voltam: lehet csak nekem van tömegiszonyom, mert én mindig messszirőltem kerültem ezeket a dolgokat, még a fesztiválokat is.
2020. aug. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem speciel semmi bajom velük, nem tekintem őket betegnek.

Ha a fiam meleg lesz akkor az lesz, ettől nem fogom kevésbé szeretni.

(én is army vagyok😊)

2020. aug. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jeeeeeee!!! Army!!!

Ki a biasod???🧡🧡🧡🧡🧡🧡

2020. aug. 12. 21:25
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Namjoon❤️
2020. aug. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡
2020. aug. 13. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!