Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagyon vékony srácok mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vékony srácok mennyire élveznek hátrányt kicsit macisabb társaiknál?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Bár még nem voltam sráccal,de érdekel a kérdés. Nagyon vékony srác vagyok (49-50 kg...),de próbálok magamra adni,tehát kockahasam,kisebb mellizmom van. Viszont úgy érzem,Nekem,mint nagyon vékony srácnak hátránya lesz... Pl.az aktívok nem néznek komolynak,nem érdeklem majd őket,semmibe vesznek ismerkedés alatt stb... Ez így van,vagy nem? 🤨 (Genetika miatt vagyok vékony)

2020. júl. 12. 11:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
180cm 50kg vagyok. Aktív! És van akinek nagyon nem ok, de nagyon sokaknak meg nagyon bejövős vagyok. Mondhatni rajong értem. Szóval csak rossz helyen keresel. Megjegyzem én is imádom a nagyon vékony passzív srácokat. (Tekintve, hogy aktív vagyok) Szóval te biztos bunkókat fogtál ki. Nekem bejönnél pl.
2020. júl. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 -remete- ***** válasza:
100%
Nézd ez relatív. Nincs hátrányosabb vagy előnyösebb. Itt max csak a hús piacnál számít.
2020. júl. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
A maciknak rosszabb. Én is vékony vagyok. Nagyon. Bár én azért több vagyok mint 50kg :D De én pl szintén néha azt érzem komolytalannak tartanak mint aktív mert vékony vagyok. Viszont macisként szerintem rosszabb. A vékony mindig szexibb mint a husi. Én legalábbis így látom.
2020. júl. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Egy husi srác nekem elveszi a kedvem. A "gebe" viszont még ha nagyon extrém vékony is szexibb. Szóval a maci szerintem rosszabb helyzetben van.
2020. júl. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Részemről nem érezne hátrányt egy vékony srác😉
2020. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Vigyázzatok a sráccal. Képküldés után nem válaszol többet. i love... :) Szóval meg van mindennek az oka.
2020. júl. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ember,senkitől nem kérek képet. Ha valaki küldeni akar,nem fogadom el. Ez egy szimpla kérdés volt,nem társkeresés.
2020. júl. 12. 11:38
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha meg írtál,és nem írok vissza,annak oka van,mert nem akarok másokkal szexuális értelemben ismerkedni.
2020. júl. 12. 11:39
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
illove... én is ismerem. Adott mailt és azóta semmmire nem reagál hogy elküldtem a képet. Ez nem túl becsületes. Ha nem te lennél a nick gondolom mást írtál volna. :D Szándékosan nem írom ki a nicket, hisz minek. De tanulságos és egyből felismertem a komment alapján most. Lehet hogy nem jött be a képem pl de alap akkor is reagálni. Mert lassan de utolér a tetted... Vagy talán nem ez a nicked?
2020. júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejönnek a vékony, nagyon vékony srácok.... 😊
2020. júl. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!