Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elrontottam valamit planetromeon?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam valamit planetromeon?

Figyelt kérdés
Szerintem semmit nem változtattam, képet se cseréltem, de mostanában csak kb. heti két látogatót jelez, ami eddig legalább napi kettő volt.
2020. júl. 13. 12:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ha használnád, akkor tudnád, hogy egyedül a "NEW" menüben számít, hogy mikor regeltél. A többi menüben semmilyen előnyt nem élveznek az új regek.
2020. júl. 13. 15:11
 12/15 -remete- ***** válasza:
100%
Oh értem. Akkor én tévedtem. Nekem appom van nem panaszkodhatom rá "mükszik" :)
2020. júl. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%

Akkor lehet öreg lettél, és passzív akkor már nem igazán kellesz senkinek.

Örülj hogy még heti ketten rád kattintanak.

2020. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Az algoritmus működését egy fiókból nem feltétlen látod. A legtöbb ilyen app mindenkinek kicsit mást mutat.


Azt továbbra se értem miért nem akarsz friss képeket kitenni? Vagy okkal nincs új? Tíz évvel ezelőtti fotókat használsz?

2020. júl. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

#14

Nem mondtam, hogy nem akarok új képet kirakni, csak azt mondtam, hogy a probléma nem ez. Valami hiba van vele, mert kb egyik napról a másikra történt, hogy nem mutatja a látogatókat.

2020. júl. 13. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!