Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elrontottam valamit planetromeon?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam valamit planetromeon?

Figyelt kérdés
Szerintem semmit nem változtattam, képet se cseréltem, de mostanában csak kb. heti két látogatót jelez, ami eddig legalább napi kettő volt.
2020. júl. 13. 12:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha vidéki vagy akkor már mind látott így nem katttint újra a közelben...
2020. júl. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vidéki, elmentem külföldre és mióta hazajöttem nem jelennek meg a látogatók. De azért mégiscsak megjelenik néhány. Most például ugyanaz a két látogató van a listában szerintem egy hete.
2020. júl. 13. 12:39
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Cserélj képet, az újdonság varázsa mindig plusz pont.
2020. júl. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De nem érted, hogy nem ez a baj? Átrakom a helyzetemet Debrecenbe, ugyanez lesz.
2020. júl. 13. 12:48
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor regelj újra ha nem régi
2020. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tom milyen az algoritmus, de a legtöbb a friss profilokat veszi előre.


Ha x ideig inaktív vagy, akkor halottnak véli az accountodat.


Ha friss képeket teszel fel, azt felülre teszi, ha régebbi feltöltésűek a képek, akkor hátrébb fog rangsorolni.


Lehet magát a fiókot is érdemes törölni és újra feliratkozni, társ és szexpartner keresők előnyben részesítik a friss húst.


És igaz amit az első írt, néha egy új szögből készült kép olyankat is bevonzzhat, akik korábban nem kattintottak rád.

2020. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A távolság szerinti rendezésnél gondolom távolság szerint rendez és nem hagyja ki a régen regisztráltakat. Ugyanígy az utolsó bejelentkezés szerinti rendezésnél se hagyja ki gondolom a régen regisztráltakat.
2020. júl. 13. 13:45
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem hagy ki. De nem is te leszel az első a listán.

Ha városi vagy, pl 20-30 kmen belüliek között simán eltemetődsz ha régi a regisztráció.

2020. júl. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Te gondolom még soha nem használtad a planetromeot.
2020. júl. 13. 13:56
 10/15 -remete- ***** válasza:
100%
Nézd én is használom a romeon ahogy a fentiek is írták új kép stb... a régi regekkel az a baj eltemetődnek. Ez mondjuk nem gond. Nem szeretnék a hús piac része lenni.
2020. júl. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!