Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Planetromeon most már nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Planetromeon most már nem tűnnek el két hét után az inaktív profilok?

Figyelt kérdés
Van egy profilom, amibe nem tudok bejelentkezni, ezért csináltam másikat, de közvetlenül mellém kiadja a régi profilomat is. Mit tehetnék, hogy eltűnjön? Jóval több, mint két hete nem voltam már oda bejelentkezve.
2020. júl. 16. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy belépsz és törlöd a profilt, vagy írsz az üzemeltetőknek, hogy töröljék.
2020. júl. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És hogy bizonyítom, hogy az enyém?
2020. júl. 16. 11:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Írsz a moderátornak.
2020. júl. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A legfőbb kérdés, hogy mikor tűnik el a profilom, mert ha a közeljövőben, akkor nem kell semmit tennem. Régen tudom, hogy két hét után tűntek el, de úgy tűnik ez már nincs így.
2020. júl. 16. 12:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog magától törlődni. Nem kell bizonyítanod, az email cím és IP cím alapján tudni fogja hogy te vagy az.
2020. júl. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ennyire fogyatékos vagy? Nem kell, hogy törlődjön, elég ha eltűnik a találatok közül. Régebben eltűnt két hét után, most nem.
2020. júl. 16. 14:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem az 5 ös vagyok

De szerintem, te vagy kicsit nehéz felfogású, és még sértegeted azokat akik segíteni szeretnének!?

Ahoz hogy ne jelenjen meg a keresésben törölni kell a profilt, ha inaktív utolsó belépés után 1évvel törlik.

És csak akkor nem látod a keresőben.

2020. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Áll már le te nyomi!!!


Le kellene állnod és elgondolkozni azon, hogy te kérsz segítséget, és normálisan meg is kaptad rá a választ, de még beleállsz az emberbe. Ekkora szánalom halmot is régen láttam már, mint te.


5-ös voltam.

2020. júl. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!