Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lejárató propaganda folyik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lejárató propaganda folyik a melegek ellen itt?

Figyelt kérdés
Egyszerűen olyan perverz beteges kérdéseket írnak itt ki. Nem hinném hogy ezeket a kérdéseket valóban melegek írják ki. Minden napra jut több perverz beteg kérdés. A hetero rovatban sokkal kevesebb a leszbi rovatba meg nincsenek is jóformán. Ti mit gondoltok erről? Miért akarják lejáratni beteg kérdésekkel a melegeket, amik egyébként evidens, hogy kamukérdések.
2020. júl. 16. 19:51
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja és a válaszok is kamuk nyilván.
2020. júl. 16. 19:52
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A leszbi rovatban meg mindenki paranoid hogy pasi vagy, ha netalántán tényleg szexuális vágyakról beszélne az ember. Szerintem kb 14 évesek....🤦‍♀️



De nem, nem gondolom hogy komoly kampány lenne, csak pár idióta.

2020. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy van sok kitalált. De érdekes lenne egy kérdés, hogy egyáltalán kb hányan vagyunk itt. Mert míg meleg kérdés napi max 10, addig a többiben jelentősen több. ÉS ha ezt tényleg kevés ember írja ki akkor máris érdekes. Amúgy nem látok annyi beteg kérdést. Bár tény, hogy a mai gerontofil pl gáz, de a BDSM sokakat izgat max nem mondja ki mert úgy egyből olyan Szürke 50 árnyalatos, de a kéz fétis, láb fétis is tök gyakori mindenhol. Ahogyan a különleges játékszerek használata is. Szóval nem érzem így. Inkább azt érzem, hogy egyre kevesebben vannak.
2020. júl. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj fel egy chatre ahol sok meleg van és nézd meg a tartalmát. Ez itt semmi. 🙂
2020. júl. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Miért négyes szerinted a melegek tényleg ilyenek. Ez a gerentofil még nem is olyan gáz. Ezekre a rokonszexes perverz kakiszexes lábfétises dolgokra gondolok. A feka imádatra a r-banckodásra. Ha feltesznek egy kérdést, hogy hány partnered volt, akkor rengetegnek a 100 feletti sem kottyan meg. Itt mindenki olvashat mindenfélre rovatot, van aki kategóriát sem néz rögtön. Ezek szerint a melegek magukat járatják le. Egyébként érdekes mert mostanában valóban kevesebb kérdés íródik ki. Az oldal megváltozása előtt sokkal több kérdés volt.
2020. júl. 16. 20:55
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
#5 Igen. Szerintem tényleg ilyenek. A melegeknél már közhely hogy gyakori a partnerek cseréje és perverzek is sokan. Igen.
2020. júl. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De te ezt melegként mondod? Sajnos én is így látom melegként.
2020. júl. 16. 21:00
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
#7 Bi vagyok.
2020. júl. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írom, én nem venném észre, hogy arányában több lenne a beteg kérdés a homokategóriában mint a heteroban. Szerintem ezek újabban az egész szexualitás kategóriára jellemzőek.

A kérdések meg az Ismerkedés kategória megjelenése miatt csappanhattak meg. Ez is szintén az egész főkategóriában.

2020. júl. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 everlight ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne perverz kérdéseket kiírni?Nem azért van ez az oldal,hogy akármit megkérdezhessünk következmények nélkül?
2020. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!