Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szexuális jellegű probléma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális jellegű probléma esetén sima pszichológus vagy szexológus az ajánlott?

Figyelt kérdés

Emocionális és nem szervi a probléma.


Mi a különbség a két szakember között?



2020. júl. 19. 02:11
 1/4 anonim ***** válasza:

A szexológus, vagy szexuál pszichológus arra a problémára szakosodott, ami a nevében is benne van. A pszichológus pedig sima "lélekgyógyász".

Az egyik alap képzett, a másik szakosodott, szakágas.

2020. júl. 19. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Valamilyen szinten egy sima pszichológus is tud segíteni, de ha nem tudna, akkor ajánlani fog mást, aki viszont igen.
2020. júl. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%

Nem hiszek egyikben sem

Nekem nem volt orgazmusom azért fordultam hozzájuk hogy tudnak e ebben segíteni.

40percér elkértek 15eft ot 10évvel ezelőtt, sokszor mentem eredmény anyi volt hogy meditáljak majd jobb lesz.

Semmit nem ért,

2020. júl. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Végig vitted azt a terápiát? A relaxáción kívül a negatív érzelmek oldásában is segítenie kellett volna a pszichológusnak amik visszatartanak az orgazmus megtapasztalásától.
2020. júl. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!