Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Cumcontroll kedvelő srácok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cumcontroll kedvelő srácok, ti meddig csinálnátok a másiknak?

Figyelt kérdés
Illetve nem lenne gond ha csak ennyi lenne és semmi több? Én ugyanis heteró vagyok pl de ez izgatna de csak pasival, mert szerintem egy csaj se érzi azt igazán hogy hogyan kell bánni a farokkal.
2020. júl. 20. 09:20
 1/6 kovpet ***** válasza:
100%
Addig, amíg el nem élvez(ünk). Az idő nyilván a másiktól is függ, de azért nem szabad elkapkodni :)
2020. júl. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én bi vagyok, de nekem bőven elég lenne a cum control, egyik legnagyobb, ha lehet így írni fétisem.

Jó hosszan csinálnám, persze partnertől is függ.

2020. júl. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb 1 óra volt mindig.
2020. júl. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is élvezném, ha kapnám
2020. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Sokáig :D

Az a kedvencem, mikor úgy adom, hogy a hátán fekszik, a farkam a seggében van és úgy verem a farkát, közben nagyon lassan mozgatom a farkam a fenekében.

Orbitálisakat szoktak így élvezni az egésznek a végén, mikor engedem, hogy elélvezzenek. Ha kérik, akkor a dugást is befejezhetem, igazából csak az élvezet fokozása miatt rakom be a vastag farkam a popsiba :D

2020. júl. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kb 1 óra.

De volt akinek 2x1 óra 2-3 orgazmussal.

2020. júl. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!