Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha szex shopban olyan dolgot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szex shopban olyan dolgot vásároltok amiről egyértelmű, hogy melegek vagytok, akkor annak örültök jobban ha az eladó férfi vagy nő?

Figyelt kérdés
2020. júl. 22. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint ilyen helyzetben a női eladót referálom, ahogy pl drogériában, áruházban is, ha pl sikositot, gumit stb. veszek.
2020. júl. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapjáraton szerintem mindegy. Mivel aki ott dolgozik az napi szinten lássa h mit vesznek az emberek, így nem hiszem h ítélkeznek azon h mit veszel. Nem tudom mire érted azt h egyértelműen kiderül h meleg vagy, lehet azért mert nem vagyok teljesen tisztában azzal h milyen cuccok vannak ott. De pl ha dildót veszel akkor honnan tudja az eladó h neked kell? Lehet csak a barátnődnek veszed és a sexet akarjátok érdekesebbé tenni. És ha rá kérdezne akkor nincs hozzá semmi köze. Én ha akarnék venni onnan valamit, akkor neten rendelném, lehet azért mert már az kellemetlen nekem ha óvszert veszek 😆
2020. júl. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
22:49 vagyok. Ha kellene választanom h ki előtt érzem magam rosszul, akkor inkább legyen ott egy nő. Mivel szerintem a nők elfogadóbbak. Viszont ha óvszert veszek akkor inkább a férfi eladót választanám, lehet azért mert ő biztosan tudja milyen rossz tud lenni ha óvszert veszel magadnak.
2020. júl. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tökmindegy... az eladót pont nem érdekli. Az érdekli, hogy mikor jár le a műszakja, avagy mikor tudja folytatni a kajálást / telefonja nyomogatását / a laptopján a filmnézést.

Az egyik szexshopban ami egyben mozi is rengeteg meleg jár. Az eladók ált. valami videójátékot nyomnak a pultban, totál nem érdekli őket ki mit csinál, meleg vagy sem a vevő.

2020. júl. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen eladóknak elvárás az etikai viselkedés, nem alázni a vásárlót, ha elítélné a vásárlót azért mert vesz valamit amiről kiderülhet hogy meleg leszbikus vagy valami extra hajlama van, el is küldenék az eladót boltból.

Azt az eladó meg nem tudhatja biztosan hogy a vásárló kinek veszi a terméket. Lehet ajándékba veszi :D

2020. júl. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mi lenne az igazán egyértelmű segédeszköz, amiről kiderülne, hogy meleg vagy.

Legyen az vidrátor, dildo, poppers vagy bármi, lehet, hogy magadnak, vagy a barátnődnek veszed épp.

Másrészt meg amúgy sem fogja érdekelni.

2020. júl. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!