Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megláttam a főnökömet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megláttam a főnökömet a Magnumban. Ő elfordult és elbujt, de egyértelmű volt, hogy felismertük emást. Bajom lehet belőle?

Figyelt kérdés
Nem a közvetlen főnökőmről van szó, hanem felsőbb vezetőről. Aggódjak?Családosember ráadásul.

2018. dec. 29. 13:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem mindkettőtök érdeke, hogy kussoljatok. Nem kell itt zsarolni a magasabb fizetésért, meg miegyebek. Neki is szar, hogy te tudod, neked is szar, hogy ő tudja, most kvittek vagytok.


25/F

2018. dec. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Buran ***** válasza:
100%

Úgy kell tenni, mintha a cukrászdában láttad volna sütit enni. Felnőtt emberek vagytok.


Az, hogy családja van, és ilyen helyen mászkál, az csak rá és a családjára (elsősorban a feleségére) tartozik, nekik kell elrendezni egymás között.


Ha nem hozod szóba, nem híreszteled, szerintem ő is úgy fog tenni, mintha nem is találkoztatok volna.

2018. dec. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
35%
Mem
2018. dec. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Marbre ***** válasza:
100%
Csinálj úgy, mintha nem történt volna semmi, a kollégáknak meg nehogy elmeséld, mert legfeljebb csak abból lehet bajod.
2018. dec. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
😂😂😂😂😂 micsoda love story
2018. dec. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem lehet bajod belole ha nem hireszteled, sose tudni egyebkent hogy miert es kikkel van ott. Szerintem bele kalkulalta ezt hogyha olyan helyre megy ahova nem kellene meglathatja valaki igy hallgatni fog rola.
2018. dec. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem beszélj vele, és kérd meg, hogy a dolog csak kettőtök közt maradjon. Ha nem kotyogod el magad mások előtt, szerintem nem lesz bajod.

A melegek és a biszexek tartsanak össze.

2018. dec. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én semmiképpen nem törekszem vele semilyen párbeszédre. Nem is találkozom vele napi szinten, mert a közvetlen főnökömnek is felettese. A sztori után azonban máshogy fog rámnézni. Nem azért, mert van közös érdeklődési pontunk, hanem azért, hogy megláttam őt ott.
2018. dec. 29. 22:59
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, másként fog rád nézni, ahogy te is rá. Beszélni pedig azért lenne jó, mert szerintem ugyan úgy azon gondolkozik mint te, hogy baj lesz-e belőle. Ezeket a kételyeket kellene csak eloszlatni. Minimum egy "senki nem látott senkit" mondattal.
2018. dec. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 -remete- ***** válasza:
Kb mintha kocsmába futottatok volna össze. Akkor van gáz ha felhív az irodába és mondjuk olyanra kényszerit amit nem akarsz.
2018. dec. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!