Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mely magyar celebekkkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Everlight kérdése:

Mely magyar celebekkkel hírességekkel feküdnétek le?

Figyelt kérdés

2020. júl. 23. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Fekete pako
2020. júl. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Magyarországon nincsenek celebek csak gyökerek a tv-ben :)
2020. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a youtuben tevékenykedő emberek is számítanak, akkor Abosi Barna és Tüzkő Szebasztián.
2020. júl. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

2. XD Kurvára igazad van, de jó az a sok RTL szopogató gyökérnek.

Mondjuk azért a Barátok közt 9970. részét imádtam

2020. júl. 24. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Eddig az volt a gond, hogy sztárok, mert nem sztárok, csak celebek. Most már nem is celebek. De igen, azok. A celeb a celebrity angol szó rövidítése, ami hírességet jelent. Magyarországon pedig pontosan tudjuk, kik ők (akár van valós termék mögöttük, akár nincs). Ismert ember Miklósa Erika, Edvin Marton, de a Pumped Gabo, VV Aurelio félék is. Leírtam 3 nevet, és mindenki tudja, hogy kikről van szó. Tehát ismert emberek, celebek. (Bár előbbi kettő művész, én őket sztárnak mondanám.)
2020. júl. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként az én listám (politikától, róluk alkotott képtől függetlenül, csak külsőleg): Pumped Gabo, Jakab Péter, Semjén Zsolt, Miller Zoltán, Bajnai Gordon, VV9 Krisztián, Vastag Csaba, Kadlecsek Krisztián, Kolozsi Kilián, Gönczi Gábor, Pachmann Péter, Szarvas Szilveszter, Bohár Dani, Gombos Krisztián, Katz Dávid, Fürjes Balázs, Farkas Örs, Veréb Tamás, Kamarás Iván, Simon Kornél, Tihanyi Péter (ÉNB Karesz), Szőke Zoltán, Rékasi Károly...stb
2020. júl. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom h hogy hivjak, de a Mi kis falunkbol, a pappal 😄😃😄😅🤣🤣
2020. júl. 26. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ő Schmied Zoltán, és nekem nagyon bejön.
2020. júl. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Istenes Bence
nov. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az én listám: Timon Barna, Farkas Soma,Mata Ricsi,
jan. 2. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!