Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért rossz a nem hetero...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Everlight kérdése:

Miért rossz a nem hetero emberek megítélése?Miért érdekel manapság mindenkit más szexuális beállítottsága?

Figyelt kérdés

2020. júl. 24. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Legtöbb embert nem érdekli a szexuális beállítottságod, ugyanakkor ha mások alá dörgölöd és nem hagyod a hálószobában, sokakat zavarni fog. Hetero vagyok, ugyanakkor zavar, ha párok az orrom előtt kezdenek el smárolni, csámcsogni a tömegközlekedésen, értem, hogy szerelmesek, de megvan ennek a helye, szexuális beállítottságtól függetlenül.
2020. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Mert amióta világ a világ szeretnek az emberek csámcsogni másokon, kiközösíteni azt ami szokatlan és nem tudják elfogadni. S mert ilyen ez erkölcsi megítélése (a vallások nagy része is tiltja a homoszexualitást). Ne pörögj rajta, ez nem fog változni.
2020. júl. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Igen utolsó ez igaz de mi a hejzet pl a kézenfogva sétálással vagy a szájra puszira köszönéskor.

Ezt mi melegek nem tehetjük meg félelem nélkül

2020. júl. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
Pont ez az, hogy nem érdekel senkit, csak ez a viselkedés másokat zavar, és gáz, hogy képtelenek vagytok ezt az egyszerű dolgot megérteni. Az aggresszív propaganda, ahol minden fórumon az orrunk alá tolják a szexuális kisebbségeket, az kiveri a biztosítékot. Gondolom neked sincs semmi bajod a kakafétisesekkel, de te sem örülnél, ha az utca közepén szarnának egymás szájába.
2020. júl. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Én eddig a közelebbi ismerőseimnek mondtam el, és egy rossz visszajelzést sem kaptam, pedig vagy 14-en tudják már, ha nem többen. Szerintem addig elitélőek az emberek, amíg nincs a barátaik között is egy hasonló. Persze ez csak az én véleményem. Nem osztom meg azokkal, akikkel nem vagyok jóban. És az meg már más téma, hogy melyik korosztályról van szó. Szerintem akik elfogadóbbak, azok általában 30 alatt, és 14 felett vannak. 14 alatt a kisgyerekek azt mondogatják, amiket a szüleiktől( a 30 feletti korosztálytól) hallanak. 14 felett már vannak saját gondolataik, látják a közösségi médiában, hogy ilyen van, és ez egyáltalán nem elitélendő. A 30 felettiek már tökre más korban nőttek fel. Ő beléjük bele lett nevelve átlagban, hogy a homoszexualitás rossz, elitélendő, tiltja a vallás. Talán eg a legnagyobb ütőkártya az egészben. A vallás. Ja, meg hogy ez egy betegség. Persze ez csak az én személyes véleményem, és az átlagról szól, mindig vannak kivételek. A szüleim 50-55 éves korukhoz képest teljes mértékben elfogadják, hogy a fiuk bizony meleg. Sosem volt ezzel gondjuk, csak aggodalmuk, hogy el fog ítélni a többi ember.
2020. júl. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
A meleg és a hetero kultúra más sok mindenben, talán ezért. Nem csak abban különböznek, hogy az azonos neműekhez vonzódnak. Persze nem ne skatulyázzunk be senkit személyesen de azért vannak különbségek.
2020. júl. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Azért a homoszexualítás és a kaka fétis, az teljesen más téma. Most ha 2 meleg kézenfogva sétál, abban semmi rossz nincs, a heterók is simán megteszik. De ha megeszik,nyalják egymást az utcán az szerintem is undorító. Nem csak a melegeknél, bárkinél.
2020. júl. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Nincs semmi bajom a buz ikkal amíg nem próbáljàk úgy beàllítani hogy ez egy természetes dolog.

Elég baj az nekik hogy igy kell élniük.

2020. júl. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Béla211 ***** válasza:
86%
Szia igazából sokan unatkoznak és nincsenek meg elégedve az életükkel. Ezért más életével foglalkozik. És ehhez melegnek sem kell lenned. De amúgy mivel kis városban éltem együtt a párommal most meg egy faluban élünk együtt.Nyíltan szemből egyszer volt konfliktus a szembe szomszéddal.De ez az ember mint kiderült az utcából mindenkivel össze van veszve.Nem járkálunk az utcán kézen fogva.De különben falun ez nem is annyira jellemző ez heterók körében sem.
2020. júl. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

En azt vettem eszre h inkabb kivancsiak, hogy milyenek a melegek. En a parommam 4 eve vagyok egyutt, es eleinte a barati tarsasagunk igazabol jol fogadta... de tudjatok van az a fura nezes ,hogy akkor most mi lesz? Vagy h akkor talalunk rajtuk valami furat?

Mit fogunk akkor latni rajtuk?

Sokszor volt ilyen erzesem... de mivel a parommal nyilvanos helyen mi nem igenyeljuk a testi kontaktot, igy nem lathattak semmit a tobbiek. Sot mi meg a kozos bulikon se ulunk egymas mellett. Inkabb elvegyulunk a tarsosagba. A lanyok cukiknak tartanak minket, a fiuk pedig tokre egyenlo felnek tartanak, foleg mikor mutogatom nekik az uj sthil fureszem (passziv vagyok)... Szoval ja! Az emberek csak kinavcsiak! Jaaa es ezt ugy irom h mi egy nagyon kis telepulesen elunk, lent delen , es elfogadoak az emberek.

2020. júl. 26. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!