Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Olyan kapcsolatra vágyom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan kapcsolatra vágyom, ahol egy férfi szexrabszolgája vagyok és teljesen a saját tulajdonaként használ.Szeretném, ha teljesen átadhatnám magam neki. Erről szerződést is szeretnék kötni. Szerintetek ilyen szerződést megír egy ügyvéd?

Figyelt kérdés
ápr. 27. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem már csak Afrika bizonyos országaiban legális a rabszolgaság, így először érdemes lenne elköltöznöd oda.

Vagy egy 150 évvel elcsúszott a lelked a leszületésben.

ápr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 speedomania ***** válasza:
34%
Biztos van ügyvéd, aki ilyen szerződéseket ír. Ha neked így jó, akkor hajrá! Szerencsére szabad világban élünk, a negatív kommentekkel pedagógiai g ne foglalkozz ;)
ápr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
2. Ja, biztos van ügyvéd, aki emberek rabszolgaságáról, tulajdonba vételéről állít ki szerződést. xD
ápr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És mit tehetne meg veled? Egy rabszolgát a tulajdonosa akár meg is ölhet, vagy kasztráltathat. Levághatja például a farkad?
ápr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Írj, adj gmail címet!
ápr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én szerződés nélkül is a rabszolgámként kezellek!


Ügyvédet nem látsz, csak napi 10 kuncsaftot.

ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#1


Inkább olyan 1500-2000 évvel csúszott el szerintem. Persze rabszolgaság azóta is volt a világon elég sok helyen, meg elvétve még most is van, de a szexrabszolgaság, pláne férfiaknál egyáltalán nem jellemző. Szerintem utoljára nagyjából az ókori rómaiak voltak azok, akik férfi rabszolgákat nagyobb mennyiségben kifejezetten szexuális feladatokra tartottak. Bár az esetek túlnyomó részében ez sem volt különösebben izgalmas, szimplán arról volt szó, hogy az erre a célra kiválasztott rabszolgákat a tulajdonosaik jó pénzért valami kuplerájban közönséges hímprostiként dolgoztatták.

ápr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A szerződést megírhatja bárki, de ügyvéd a fent említett válaszokban foglaltakat nem is hitelesítheti, hiszen a rabszolgaság tiltott a normális kultúrkörben s lehet, hogy az adataid ismeretében még a hatóságokat is értesíti.


Társat keresek én is, de nem ilyen radikális módon.

Ha van kedved, persze, írhatsz, nem vagyok 'hatósági ember'. :-D

máj. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nyitott vagyok bármilyen megoldásra, akár kevésbé radikálisra is.
tegnap 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!