Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen buttplugjaitok vannak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen buttplugjaitok vannak, és milyen tapasztalataitok vannak vele kapcsolatban? 18/F

Figyelt kérdés
Szeretnék plugot, azaz afféle dugót venni, lehetőleg nagyobbat. Olyat szeretnék, amilyenben el tudnék menni plázába, talikra, kondiba is esetleg, ez nagyon izgatna. Ti is csináltok ilyeneket? Milyet érdemes venni ehhez? Milyen hamar élveztek el?

2020. júl. 25. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Kondiba anál pluggal. Látom te sem edzeni jársz oda.
2020. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Én már nagyon hozzászoktam, órákon át jól bírom.
2020. júl. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Valaki elmondaná nekem, hogy mi az az analplug?
2020. júl. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem három méretű is van, mindegyik fém.


Csak jó tapasztalataim vannak velük, bár nem voltam még kinn az utcán velük (csak maximum 20 percre)

2020. júl. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1# - nem lábnapra gondoltam

3# - fenékdugó prosztata izgatásra

4# - fémen még nem gondolkodtam, izgin hangzik, nem hideg?

2020. júl. 26. 06:23
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Több méretet, típust is használok. A legkisebb fém, ez is teljesen jó, vékony a nyaka ez hordható talán több ideig. A többi üveg, nekem ezek jönnek be, 3db van belőle 4-5-6cmes ezeket csak masztihoz használom, hatalmas élmény, nagyon jót lehet élvezni velük. Illetve van még egy 5 gömbös nagy szilikon dildom is, de azzal még csak a 3. gömbig jutottam el, a 4. 5. már nagyobb még kell egy kis gyakorlás hozzá.
2020. aug. 5. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!