Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek az normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális dolog, hogy egy meleg emberrel SEMMIRŐL nem lehet beszélni? Csak a homokos fantazmagóriáit mondja? Ha mutatok neki egy biciklit akkor sem tudunk beszélni róla, hanem ecseteli mennyire felizgult a képre?

Figyelt kérdés
PL bármit feldobok témáűt, mindig annál kötünk ki hogy neki kire áll, milyen fószerre. CSak beszélgetni akartam, gondoltam beszéljünk a kerékpározásról, hát erre meg az ott a kerékpárral fotózott férfit kezdi ecsetelni, hogy így meg úgy. nem azért, nekem ez már sok. ez normális és én vagyok szexuálisan alulműködő? mert nekem azért más is van az élketemben mint a szex, pedig imádom a nőket. de ez bazi idegesítő.
2020. júl. 26. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon primitív ember.De sok van belőlük. El kell Őket kerülni.
2020. júl. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ő egy egyetemet végzett ember... és ez a vicc... folyamatosan képeket mutogat amiket meg KELL néznem, mert ha nem, megsértődik, meg nem vagyok a barátja stb.... és nekem kell elmondanom mennyire jóképü a rajtuk szereplő férfi.... Más nem jár a fejében csak ez. Amikor meg megkérdezem, hogy neked a faszod van az agyad helyén, akkor megsértődik :D
2020. júl. 26. 23:44
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Miért ha nem meleg lenne az ismerősöd akkor nem állandóan a szexen járna a férfiak esze? Persze, van amikor a sörön is, a sörrel a kézben meg a szexen :D

Mit csodálkozol ezen. Az ismerősödnek meg mond meg, hogy te hetero vagy és nem érdekelnek a meleg témák. Ha nem fogadja el és ennek ellenére traktál akkor meg ne beszélj vele. Ilyen egyszerű a dolog.

2020. júl. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha személyes tapasztalatokból indulunk ki, akkor heteroval sem. Akárhányszor össze vagyok velük zárva valami program miatt, lényegében csak a szexről képesek beszélni.


Amúgy meg gondolom valamennyire normális, hogy az ember ezt is valakivel ki akarja beszélni. Valószínűleg egyesek túlzásba viszik. Vagy csak a kerékpározásról nincs érdemleges mondandója és ezért jön ezzel.

2020. júl. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam ezekröl mással beszélni, nem nagyon szeretek, csak egy meleg barátommal, akivel jóban vagyok, és tudom, hogy nem traktálom ezzel. De vele sem egyfolytában ez a téma, csak a beszélgetés egy része meleges dolgokról szól. Kérlek, ne hidd azt, hogy minden meleg ilyen. 😂Sajnos az ember az alapján általánosít, amit lát a környezetében.

De szerintem mond meg neki, hogy "Bocsi, tényleg nem akarlak megbántani, de nekem idegesítő egyfolytában a meleges dolgaidat hallgatni. Én nem vagyok meleg, és tartsd tiszteletben. Beszélgethetünk ilyenekről is néha, de egyfolytában erről van szó." Vygy valami ilyesmit mondj neki szerintem. Remélem hasznos volt.

2020. júl. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

99% hogy ez a srác titokban meg akar dugni. Szerintem azért mutogat képeket hogy kiugrassza a nyulat a bokorból.


Kérdezz rá. De sztem tuti.

2020. júl. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Embert barátjáról... na jó nem gonoszkodok de az hogy ilyen az lehet azért is mert csak veled mondhatja ki ezeket. Emiatt lehet kicsit sok. De ha zavar szólj rá.
2020. júl. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
az ilyen hülyét pattintsd
2020. júl. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
amúgy nem igaz hogy férfiak nem tudnak másról beszélgetni, az én baráti körömben pl a szexről szinte egyáltalán nem beszélünk, még sörözés közben sem.
2020. júl. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

Ez nem szexualitás kérdése, a heterok is nagyrészt a dugásról beszélnek.

Mondjuk én hetero baráttal nem fogom kibeszélni a magánéletem, pláne nem a szexeről fogok vele beszélgetni, max ha megkérdezi van-e valakim, randizok-e mostanában stb akkor válaszolok.

De ha ennyire zavar, te meg mutass neki a rosszlányokról csajokat, és kérd ki a véleményét, hogy ő megdöngetné-e, meg hogy milyen a csaj?

Azt ha nem válaszol akkor vágd vissza neki, hogy nem is a barátod? :D

Ha másból nem, akkor ebből a szituból tanul és lejön neki is, hogy sok az amit csinál.

2020. júl. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!