Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy mondjam el neki, hogy le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy le akarom szopni?

Figyelt kérdés
Meleg vagyok, és már egy ideje vágyat érzek a legjobb barátom iránt. Már régóta ismerem, rengetegszer átjön hozzánk PS4-ezünk, filmet nézünk, ökörködünk. Pl úgy hogy ő azt mondja "Cica ideadnád a...!" Erre én: "Máris, tigris!" Szóval hülyülünk. Viszont én szivesen lennék a "cicája", vagy bármi mása. Amikor filmet/sorozatot nézünk a szobámban, sokszor egész közel fekszik hozzám, és volt, hogy láttam rajta, hogy kényelmetlenül fekszik, és odaadtam a párnámat. Erre ő felajánlotta, hogy hajtsam a fejemet az ölébe. Mondtam neki, hogy köszi ezt kihagyom. Persze imádtam volna az ölében pihenni, de túl izgató lett volna. Ő mindig szűk farmert hord, és láttam már rajta keresztül dudorodni a farkát. Legszivesebben belenyomtam volna az arcomat az ölébe, a lábai közé, de nem, féletem. Az ilyen szituáicók sokszor zavarba hoznak. Azt sem merem elárulni neki, hogy meleg vagyok. Róla nem tudom, egyszer volt barátnője kb 2 hónapig. Szóval rendkívül kívánom, és szenvedek miatta, hogy mi lesz ha megutál. Nagyon szeretem őt, szeretném leszopni, örömet okozni neki.

2020. júl. 28. 11:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem úgy viselkedik mintha csak heteró volna próbáld meg óvatosan fokozatosan meg környékezni 2 lehetőséged van 1 elmondod neki, hogy meleg vagy és meglátod, hogy reagál abból tudni fogod a következő lépést. A másik meg lassan becserkészed.
2020. júl. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Jajj de jó lenne, kérdések alatt látni a vegkifejletet is.
2021. dec. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
53%

én egyszer akartam mocskosul leszopni egy srácot, megmondtam neki és sikerült :D

bár én lány vagyok

2021. dec. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!