Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Chatsex közben élveztetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chatsex közben élveztetek már akkorát, mint élőben?

Figyelt kérdés
Melyik jobb, egy gyenge szex élőben vagy egy forró chatsex egy bi sráccal?

2020. júl. 28. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Valahogy érezhető hogy arra a válaszra vársz hogy jobb a chatsex.

Nekem nem.

2020. júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más a kettő, még egy gyengébb szex is kielégítőbb én szerintem mint egy chatszex. Mégiscsak össze tudsz bújni utána valakivel, simogatni egymást, stb, míg chat után letakarítod a billentyűd kezetmosol és cső.
2020. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Igen egy 1 órás chatszex után élveztem már akkorát mint egy rendes gyengébb szexnél.

Bár nyilván élőbe sokkal jobb.


19F

2020. júl. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a valódi szex sokkal kielégítőbb.
2020. júl. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A valódi szex 100x kielégítőbb, mint fekete-fehér betűket nézegetni a monitoron. Akkor is ha kamerás verzióban megy. A monitoron látható kép nem tud felérni az élő dugással.
2020. júl. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és úgy nem próbáltátok, hogy egymás hangját is halljátok, nem csak a kamerán látjátok egymást? úgy milyen volt?
2020. júl. 28. 19:05
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#3-as voltam

Én úgy csináltam hanggal és kamerával, de az élővel nem lehet összehasonlítani. Tehát élőben sokkal jobb.

2020. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Élőben jobb, a többi meg kiegészítésnek tökéletesen megfelel.
2020. júl. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én élveztem már hatalmasat szexchat közben. De az újdonság varázsára fogom, ugyanis ekkor kezdtem el fiúkkal beszélgetni biszexként. Na és azóta egyre kevésbé lelem örömöm benne, érzem, hogy ideje lenne a következő lépcsőfokra lépni.
2020. júl. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Élőben szerintem is sokkal jobb alapvetően.

De amikor tök idegen srácokkal, akikkel valószínűleg soha nem jönnék össze csináltam kamerával, egy órán keresztűl, na az azért ott volt a szeren rendesen. :)

2020. aug. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!