Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kielégítenél egy heterót ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kielégítenél egy heterót ha csak játék lenne?

Figyelt kérdés
Tehát ha pl mondjuk egy domina parancsára lenne veled és csak azért. Ha válaszolsz kérlek a korod is írd meg.
2020. júl. 29. 07:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Srácként ha nekem is tetszik a pasi és ő is bennevan, meg annak fogja fel ős is akkor simán. De ha a herero srácnak ez kényelmetlen lenne akkor nem.

(mondjuk más kérdés ha a srácnak be van kötbe a szeme és nem tudja ki nyúl hozzá :D)

25f

2020. júl. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem az ilyen játékokat

28

2020. júl. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Meg vedd bele hogy az hogy a domina mit kér egy dolog. De mondhatná hogy nem. Maximum a domina is kirakja... A kérdés hogy téged izgat-e a szitu.
2020. júl. 29. 07:42
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha heteró, nem tudnék vele mit kezdeni mert fel se állna neki.

Anyira iszonyodna a gondolattól is.

Ha biszex akkor menne.

2020. júl. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha vonzó a pasi akkor igen.
2020. júl. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben bejön az illető, akkor igen.
2020. júl. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A heterók nembiztos hogy benne vannak ilyenbe. Csak max egy részük.


De nekem volt már olyan hogy egyik osztálytársamat leszoptam, miközbe bevolt kötve a szeme és azt hitte csaj csinálja. Azt mondta így még senki nem szopta le.😄

Nyilván utánna elárultuk hogy én voltam, kicsit le dermedt de elmosolyodott aztán megdícsért.😁


19F

2020. júl. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert hetero nem lenne benne még domina parancsára sem.
2020. júl. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik hetero osztálytársamat, rátudtuk venni a barátnőjével arra hogy leszopjam.

A barátnőjével beszélgettem róla és szóba kerültek dolgok, azt mondta ő élvezné ha valaki leszopná a pasiját.


Szóval így vettük rá a srácot, el is ment a számba végül. De azt mondta ebből azért ne legyen rendszer. Inkább marad a barátnőjénél.😄😜

Amúgy állati szexi a srác magas karcsú, de izmos felsőtesttel.


18/F

2020. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az utolsó egy piszkos mázlista. Még több ilyen barátnőt a helyes, heteró fiúknak! :D
2020. aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!