Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem tudom élvezni az anált?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom élvezni az anált?

Figyelt kérdés
Mit rontok el? Egyszerűen olyan érzés végig mintha kakilni kéne. Semmi más érzés nincs. Mi lehet a rossz? Vagy nem mindenki élvezi?
máj. 20. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Mióta csinálod? Az első pár alakalom ilyen aztán jobb lesz.


Síkosítóból sosem elég, előtte jó alapos tágítás, kb.nyaljon szét a párod, hosszas ujjazás és fontos hogy jól legyél felizgulva, tehát a farkad is állítsa fel. Összebújás, petting, le is szophat előtte, a lényeg hogy izgalomba legyél és álljona farkad.

máj. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
De rohadt undorítóak vagytok
máj. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Eddig 4-5 sráccal próbáltam. Mindig ez volt. Pedig ellazulok. Az ujjazást nagyon nem csípem. Rosszabb mint a farok. Máshogy kellemetlen.
máj. 20. 18:16
 4/9 anonim válasza:
100%
Nem lehet hogy nem passzív vagy csak annak akarod beállítani magad, ezért nem élvezed?
máj. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

És hosszabb kapcsokatok vagy csak szexkapcsolatok voltak?


Kívantad is a srácokat vagy csak ott volt az alkalom és éltél vele?


Síkosítás milyen? Szex közben is van síkosítás? Előtte ők is ellazítottak, pettinggel,nyalással, szopással vagy csak fejben eldöntötted, hogy most ellazulsz?


Egyáltalán szoktad kívánni a fütyit popsiba? Te is szoktál behatolni?

máj. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
kimostad magad előtte?
máj. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
2-es, mi a fsznak nézed ha undorító neked? Húzz a faszba innen
máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Nálam is így volt eleinte 1-2 alkalommal. Pár alkalom után elmúlt, amikor megtanultam teljesen ellazulni és elengedni a félelmeimet, gátlásaimat. Amikor minden szorongás teljesen elmúlik belőled és igazán kívánni fogod, meg nagyon fel leszel izgulva és már égni fogsz a vágytól, hogy tegye már be, mert annyira kívánod, na akkor lesz igazán jó. A lelki ráhangolódás a legfontosabb. Nem csak durr bele (az már haladó szint), hanem sok szeretgetés, simogatás, ölelkezés, csók stb. minden más az elején, amitől ellazulsz és hangulatba jössz, szexuális izgalomba kerülsz. Amikor már ki tudod zárni teljesen a gondolataidat és a külvilágot, és nem arra gondolsz, hogy ez eleinte milyen rossz érzés volt, mármint a kellemetlen székelési inger, akkor teljesen el fog múlni és nem jön elő többé. Ki kell zárni a zavaró gondolatokat, teljesen el kell lazulni és átadni magad csak a pillanatnak és a partnerednek. Akkor tökéletes lesz.


#2

Szerintem meg szexi két (vagy több) pasi együtt és a meleg szex a világ egyik legjobb dolga. Na bumm. Akkor most 1:1. Egálban vagyunk. De egyébként semmi jelentősége nincs itt, hogy kinek pro és kinek kontra a véleménye. A nap ugyanúgy felkel reggel és lenyugszik este, ha homofób vagy, ha nem. Csak neked rosszabb, ha ilyen dolgok miatt érzel undort és ellenszenvet, hogy kinek mi a jó, és ki hogy szereti a másikat. Magadnak ártasz vele a legtöbbet, nem másnak. A saját lelkednek. Más simán túllép rajta(d) és a véleményeden 5 perc múlva, de benned örökre ott marad és amíg élsz, a lelkedet rágja. Megéri ez neked? Amúgy közöttetek is sok a meleg, rengetegen pont így reagálnak ahogy te is, mert szoronganak, félnek a belső titkos vágyaiktól. Nem baj, majd kinövitek/kinövik. Remélem. (Nem miattam, nem miattunk, hanem elsősorban miattatok. Magatok miatt. Hogy megszabaduljatok a szorongásaitoktól. Tudod... hogy nektek is könnyebb legyen az élet.) Sok sikert. (Nem iróniából! Őszintén!)

máj. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy laikusként szólok hozzá, sajnos még engem nem dugtak meg, csak eszközöket dugok fel magamnak, de gyanúm szerint a passzív vágy, ami hiányzik belőled. Nem elég csupán ellazulni.


Engem a puszta gondolat is felizgat, hogy odaadhatom a testem egy férfinak, és belémélvez, és kapaszkodik a testembe... Lehet, hogy ez a vágy hiányzik belőled és ezért nem élvezed. Hiszen írtad, több pasival próbáltamd már, feltételezem, nem mindig vastag faszúval. Biztos, hogy ezt akarod?? Nem aktív vagy inkább?

máj. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!