Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogy anális szex közben belül feszítő érzetem van, ill. vizelési ingerem?

Figyelt kérdés

Az imént volt lehetőségem párosodni egy meglehetősen szép méretekkel rendelkező egyeddel, de ki kellett mennem pisilni, mert nyomta a húgyhólyagom, utána jobb lett, de mikor teljesen belém tolta, akkor úgy éreztem, belül szétszakadok. Az együttlét sokszor emiatt kellemetlen, de azért jó volt.

Szerintetek ez problémás, vagy normális? Illetve, milyen praktikákat tudnátok ajánlani?



2020. júl. 31. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbáljatok pózt változtatni

De lehet ha nem tudod megszokni, és élvezni lehet nagy lesz neked ez a bika.

2020. júl. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is legtöbbször ugyanilyen, de én ezt élvezem benne, hogy kitölt, szétfeszít....
2020. júl. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Az állatok párosodnak. Egyébként nálam is van ilyen érzés, így nem nagyon élvezem.
2020. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát amit írtál, valószínűleg attól lehet, hogy túl nagy neked a farka. Próbáljatok többet foglalkozni az előjátékkal, tágítással, akár valamilyen játékkal együtt. Amúgy a pisilési inger nálam is szokott lenni, amikor a prosztatámat jobb szögben találja el a pasim, vagy én, ha éppen maszturbálok :) Ezt úgy szoktam kivédeni, hogy szex előtt ha csak lehet, elszaladok pisilni és így ki van védve a "baleset"
2020. nov. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult már nálunk is, amikor a zuhany alatt állva csináltuk a barátommal, hogy elég erősen telibe találta a hólyagomat, én meg kb bepisiltem tőle. A nagy méretet szokni kell, ha ilyen a párod, szánjatok időt a tágításra előjáték közben.
2020. nov. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!