Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire lennél ideges, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lennél ideges, ha ezt tenné veletek egy srác? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Megbeszéltünk találkozót egymással.

Alkalmi szexre, nagyon rendes, izmos, srácnak tünt 19 éves volt. Örültem is hogy végre egy szép sráccal lehet dolgom.

Megbeszéltük mit szeretnénk, meg hogy hogyan.

Én voltam a passzív.

Nyilván szopás után, felhúzta a gumit, a szemem előtt. De miközbe szexeltünk, ő levette és úgy d*gott tovább, elélvezésig. Én ezt pedig akkor vettem csak észre mikor elsült.

Elég ideges voltam, de még neki állt feljebb, hogy mit kell ennyit kihozni belőle, folyamatos káromkodás közbe.

Gyorsan össze szedtem a cuccaim aztán kirakott.

Ez ügyben tudok valamit tenni, vagy ez túl kicsi dolog hogy foglalkozzak vele?


18F



2020. júl. 31. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jogosan háborodtál fel
2020. júl. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez bizony nagyon gáz a másik részéről. Ha pedig el is kaptál valamit, akkor meg pláne.

Persze tehetsz, de nem hiszem, hogy könnyű menet lenne. Akár fel is jelenthetnéd. De egyszerűbb lenne a Háttér meleg jogsegélyszolgálatot megkeresned, ők segíteni fognak!

2020. júl. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát igen a feljelentéssel kapcsolatba is az jutott eszembe, hogy nincs semmilyen bizonyítékom, szóval kb értelmetlen dolog lenne az.
2020. júl. 31. 13:38
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez Svédországban például nemi erőszak lenne. Itthon nem tudsz mit csinálni, hacsak ki nem derül az illetőről, hogy HIV pozitív, mert akkor szándékos gyilkossági kísérlet.
2020. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben elmennék egy tesztre. A nemi betegség nem játék.
2020. júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 kovpet ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy sajnálod a dolgot és javasold, menjen el szűrésre, mert lehet, elkapta tőled a <akármit, találj ki valamit>.
2020. júl. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Csináltass tesztet, ha pozitív lesz véletlenül, akkor jelentsd fel. Bizonyíték ott lesz, hogy beszéltetek neten. Ha kiderül, hogy pozitív, én keményen lecsuknám több évre.. És minimum bemostam volna az orrába, hogy képzeli, ha te nem egyeztél bele? Pofátlan szar alak.
2020. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen lehet azt kellene tennem hogy csináltatok egy tesztet. De bízok abban hogy egészséges volt.


Bemosni meg nem akartam neki, mert igaz hogy magasságba kb 10 cm vel volt csak magasabb (188cm vagyok), de elég izmos volt. Nem mertem volna, mert még rosszabbul jöttem volna ki belőle.


Köszi az eddigi válaszokat, nektek.🙂

2020. júl. 31. 14:56
 9/13 A kérdező kommentje:
Lehet félre érthetően írtam, el megyek tesztre, csak reménykedek hogy nem volt beteg.
2020. júl. 31. 14:57
 10/13 A kérdező kommentje:

#10-es


Amúgy próbáltál már a téged érdeklő témákra válaszolgatni, és nem arra ami “nem érdekel” téged? Vagy mégis? Bocs 😄

2020. júl. 31. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!