Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire lennél ideges, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lennél ideges, ha ezt tenné veletek egy srác? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Megbeszéltünk találkozót egymással.

Alkalmi szexre, nagyon rendes, izmos, srácnak tünt 19 éves volt. Örültem is hogy végre egy szép sráccal lehet dolgom.

Megbeszéltük mit szeretnénk, meg hogy hogyan.

Én voltam a passzív.

Nyilván szopás után, felhúzta a gumit, a szemem előtt. De miközbe szexeltünk, ő levette és úgy d*gott tovább, elélvezésig. Én ezt pedig akkor vettem csak észre mikor elsült.

Elég ideges voltam, de még neki állt feljebb, hogy mit kell ennyit kihozni belőle, folyamatos káromkodás közbe.

Gyorsan össze szedtem a cuccaim aztán kirakott.

Ez ügyben tudok valamit tenni, vagy ez túl kicsi dolog hogy foglalkozzak vele?


18F



2020. júl. 31. 13:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyíték igenis van, mert ha beléd sült el, akkor található a végbeledben minimális sperma maradvány illetve nyom, hogy "járt" benned. Sok sikert.
2020. júl. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
#11 Nem marad bent sokaig a sperma. :-)
2020. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
A teszt jó ötlet, csak ha most rögtön mész, lehet hamisan lesz negatív. Mert pl a HIV-nek kell minimum 3 hét, amíg kimutathatóvá válik, és nem ez az egyetlen olyan betegség, ami nem szűrhető azonnal.
2020. aug. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!