Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek akar valamit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar valamit irántam az egyik osztálytársam?

Figyelt kérdés

Szokott gyakran hozzám átjönni, és sokszor van mikor garázsban vagyunk, és néha otthagyom őt mert beugrok a házba valamiért.

Amit tudni kell, hogy a házunk be van kamerázva és egybe van a 3 beállós garázzsal, aminek az egyik falán, bepolcozva tartom a cipőim kb 16-ot.

És valamiért véletlen egyszer észrevettem a felvételeken, hogy a haverom, beleszagol a cipőimbe meg bele nyúlkál. Van amelyik cipőimbe van zokni is hagyva és azt is szagolgatja. Elég sok felvételen láttam ahogy ezt csinálja.


Szerintetek lábfétises lehet, illetve biszex/meleg?

Köszi a válaszokat előre is! 🙂


18F meg a haverom is



2020. júl. 31. 15:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

"Szerintetek lábfétises lehet, illetve biszex/meleg?"


Igen, elég egyértelmű.

2020. júl. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is érdeklik a fiúk :D Ha te is nyitott vagy rá, akkor jelezd neki ;)

24f

2020. júl. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Minimum biszex, bizonyára lábfétise van.
2020. júl. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Beszéltem a haverommal, és rá kérdeztem hogy szereti e a cipőim, furcsán nézett, elpirult.

Elmeséltem neki az egészet.😄

Mondtam neki, hogy nekem nyugodtan elmondhat bármit, barátok vagyunk, megértem őt.

Ne haragudjak rá, majd elmondta hogy meleg, és lábfétises. A cipőimbe is azért szagolt bele meg a zoknijaimat is azért szagolgatta.

Meg kérdeztem, tőle hogy tudok neked valamiben segíteni? Szeretnél valamit?

Azt mondta, hogy ha néha engedném neki, hogy szagolja a lábam, vagy megmaszírozhassa, meg nyalogathassa, esetleg ha használt zoknit kaphatna, az jól esne neki. De megérti ha nem megyek bele, heteróként, tudja hogy ez egy kicsit most sok hirtelen.

Megbeszéltük hogy adjon nekem időt ahhoz, hogy ezt végig gondoljam, mégis csak heteró vagyok és nem annyira vonz a dolog egyenlőre. De a barátomért bármit megtennék. (Nyilván vanak határok)

Szerintetek, ha én ennyibe belemennék, nem akarna egy idő után többet? Vagy megtudjuk beszélni hogy ennyi elég?


Köszi a válaszokat előre is és az eddigieket is.😃

2020. júl. 31. 22:37
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
De, belül egész biztos, hogy többet akarna. Viszont eddigiek alapján biztos nem erőszakolná magát rád. Gondolom az is elég kellemetlen volt neki, hogy lebukott, sőt ki is derült, hogy meleg.
2020. júl. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván többet akarna. Viszont ha téged is érdekel a dolog és belemész, akkor ne hazudd magadnak, hogy heteró vagy. Egyáltalán nem szégyen, ha az ember felvállalja a szexualitását.
2020. júl. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Hát, igen kellemetlen volt neki, de próbáltam a lehető legmegértőbb lenni vele, hisz mégis csak a legjobb haverom.


Ép ezaz, hogy heteró vagyok, és félek attól, hogy nehogy egy idő után ő is elvárjon tőlem valamit.

Szóval meg fogom vele beszélni hogy láb dologba még belemegyek, de többe nem, és én sem fogom őt kényeztetni, meg nemtudom mit csinálni. Ha ez neki tetszik akkor legyen, de több nem lesz.

2020. júl. 31. 23:03
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Én is hasonló helyzetben voltam/vagyok. Nekem is meleg és lábfétises az egyik gyerekkorom óta jó barátom, és 19 évesek voltunk, mikor elmondta nekem ezeket. Ő főleg csikizni szereti a talpakat, meg néha nyalogatni. Én úgy voltam vele, hogy habár csikis a lábam, egyszer megengedem neki a csikizést. Annyira boldog volt, nagyon megköszönte, többször is. Utána láttam, hogy nagyon feszült. Megkérdeztem a miértjét. Azt mondta, hogy nem hitte volna hogy nem ítélem el, és meg is engedtem neki, hogy csikizzen. Mondtam, hogy buta, hogy ilyesmire gondolt, hiszen ismer. Aztán megkérdezte, hogy lehet-e máskor is ilyesmi, hogy csikizi néha a talpam. Mondtam, hogy persze, hiszen ez nem nagy dolog, simán kibírható, és nem szabad, hogy ilyesmi a barátság rovására menjen. De súlyosan leszögeztem, hogy csak csikizés lehet e téren, semmi más, mert azon megbukhat a barátság. Tudomásul vette. Azóta is rendszeresen csikizi a talpam, mai napig. :)

Semmi mást nem kér vagy mond azóta sem. Így ha megbeszéled vele a konkrétumokat, és tényleg fontos neki a barátságotok, nem fogja ezen elbuktatni. Ugyan én a talpnyalogatást nem engedtem meg, mert szerintem az már 4 fal közti dolog. Ha mindezek ellenére később mást is szeretne, az az ő szegénységi bizonyítványa, nem a tied. Ha mást is akarna, ne engedd neki, és kész. De szerintem egy masszírozás vagy esetleg egy kis csikizés neked is jól tud esni, a lábad szagolgatása pedig... Hát, ha neki jó, egészségére. Ennyi! :)

2020. aug. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó válaszoló, kérdező, valamint mindenki aki ilyesmit csinál, vagy helyesnek vél. Az nem zavar titeket, hogy a másik fél szexuálisan fel van izgulva, miközben a talpad masszírozza, szagolgatja, nyalogatja, vagy akármi mást csinál? Így is jól esik, így is simán megengeditek ezzel a tudattal, hogy ő ezért csinálja?
2020. aug. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
9-es, ez ahogy én észrevettem nagyon egyénfüggő. Biztos van akit az ilyen zavar, sőt, ha neki hoznák föl ezt a dolgot, hogy mit csinálna hasonló helyzetben üvőltve rohanna ki a világból. Viszont vannak olyanok akiknek ez olyan, hogy egy ember kedvéért akit szeret (mint barátot, most ne értsük félre)képes elnézni amellett amit mondasz, legrosszabb esetben kipróbálja milyen, majd ha nagyonnemjó megmondja hogy ennyi volt.
2020. aug. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!