Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek akar valamit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar valamit irántam az egyik osztálytársam?

Figyelt kérdés

Szokott gyakran hozzám átjönni, és sokszor van mikor garázsban vagyunk, és néha otthagyom őt mert beugrok a házba valamiért.

Amit tudni kell, hogy a házunk be van kamerázva és egybe van a 3 beállós garázzsal, aminek az egyik falán, bepolcozva tartom a cipőim kb 16-ot.

És valamiért véletlen egyszer észrevettem a felvételeken, hogy a haverom, beleszagol a cipőimbe meg bele nyúlkál. Van amelyik cipőimbe van zokni is hagyva és azt is szagolgatja. Elég sok felvételen láttam ahogy ezt csinálja.


Szerintetek lábfétises lehet, illetve biszex/meleg?

Köszi a válaszokat előre is! 🙂


18F meg a haverom is



2020. júl. 31. 15:31
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,

Ez így is lesz ennyit engedtem neki, és ennyit is fogok csak, de többet nem.

Engem nem zavar, ha fel van szexuálisan izgulva felém, csak tudja a határokat, amiket megbeszéltünk.

A barátságunkért, és a gyerekkori haverom öröméért, ezt megteszem ennyi belefér nekem.

Ha többet akar akkor pedig, azt csinálja mással.

2020. aug. 1. 22:22
 12/17 anonim ***** válasza:
88%
Próbáld ki, milyen, ha a talpaidat nyalogatja, majd meglátod milyen jó érzés. Közben csukd be a szemed :) És írd le nekünk, hogy milyen volt! Szeretem az ilyen sztorikat olvasgatni :)
2020. aug. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Úgy voltam vele, hogy ennyit megteszek érte, ha már egyszer “engem akar” , ez nem egy nagy dolog szerintem.

Most egyszer már engedtem neki, én simán le feküdtem félig ülve a kanapén. Lábam fent, ugye még cipőstül, aztán onnan engedtem neki amit akar a lábammal. A nyalogatást is meg engedtem.

De előre megmondtam neki, hogy a vádlim közepétől felfele semmi!

Azt mondta rendben, ezt nagyon köszöni hogy legalább ennyit meg engedek neki.

Kicsit furcsa érzés volt nekem, hogy a haverom nyalja a lábamat, meg masszírozza.

Igaz nem nagyon akartam vele szemkontaktust közbe létrehozni, mert féltem nehogy akarva akaratlanul felizguljak vagy valami.

De ha becsuktam a szemem elég kellemes volt, mert nem láttam ki csinálja.

De ő sokszor engem nézett nyilván neki gondolom az esik jól ha látja rajtam hogy jól érzem magam a “szolgáltatásától”.

Meg is köszönte a végén, én nem tudtam, mit kell ilyenkor mondjak, szívesen vagy hogy én is köszönöm, elég fura helyzet volt, de a haveromért ennyit megteszek.

🙂

2020. aug. 2. 10:13
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Azta ez olyan hihetetlen :D Tényleg jó barát lehetsz! :) Ilyen kéne mindenkinek! Nem érdekli, hogy mivan, ha a barátjáról van szó :)
2020. aug. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nagyon jó sztori :)
2020. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Baszki nekem miért nem voltak ilyen barátaim akik ezt hagyták volna? Hogy én mennyit álmodoztam erről már 13 évesen is! De mindig túl óvatos voltam, sose adtam meg a legkisebb esélyt sem, hogy valaki rájöjjön hogy labfetises vagyok. Pedig lehet hogy felém is megértő lett volna az egyik barátom akinek szívesen foglalkoztam volna a lábával. De ez a hajó már elment, mindenesetre örülök hogy vannak megértő emberek :)
2020. aug. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
84%
Kedves ember vagy nagyon! És ha te is ugy gondolod akkor használt zoknikat szerintem simán adhatsz neki és annak egész biztosan örülni fog. És neked sem kell érinkezz vele ahhoz hogy ő kiélhesse a lábétises dolgait
2022. máj. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!