Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy nayg központi, bp-i Pride...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nayg központi, bp-i Pride helyett nem kellene inkább régiós megmozdulásokat szervezni, hogy vidéken is elfogadóbbak legyenek előbb-utóbb?

Figyelt kérdés
Koronától függetlenül
2020. júl. 31. 18:12
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó: egyetértek, és azt látom, hogy a melegek többségének ez a véleménye.


Az is rendkívül káros, hogy a filmekben pl. minden melegtéma ugyanarra a nagyjából 3 manipulatív szálra épül, ami egy idő után unalmas:

1. vicc, röhögünk a viselkedésen és a "szerencsétlen" melegen

2. meg akarják hatni a nézőket, hogy mennyire el kell fogadni ezt a dolgot, és ez mennyire érzelmes és emberi

3. a melegségnek valami tragédia lesz a vége, vagy gyilkosság, vagy öngyilkosság, vagy egyéb halál - amit én láttam, ott ez volt a leggyakoribb.

2020. aug. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát nemtudom. Szerintem sokan a pride miatt hiszik azt, hogy a melegek figyelemhiányos szivárványos ruhákban táncoló emberek. Mármint kívülről ez látszik. Én személy szerint a pride rendezvényt kevésbe feltünően rendezném. Pl nem utcákon vonulnának, hanem egy helyen lenne, pl egy parkban, lennének fellépők, a melegzászlók azért ki lennének téve. És az egész visszafogottabb lenne. Főleg az öltözködés. Inkább egy fesztiválszerű lenne. Szerintem annyival jobb lenne, nem vonzaná ennyire a figyelmet. És talán olyanok is eljönnének, akik nem lmbt+ tagok. Lehet, hogx megváltozna az emberek véleménye. Mert itt, magyarországon az lmbt+ tagok bújkálnak. A heteró emberek meg amikor lmbt+ tagokat látnak, az vagy a pride, ahol mindenki ki van öltözve színesbe, vagy a TV-ben, de ott inkább a travikon van a hangsúly, ahogy láttam. És így egy hamis kép alakul ki az emberekben rólunk.

Például sok barátomnál hallottam, hogy amikor coming outoltak, akkor a szülők első kérdése az volt, hogy akkor most te is női ruhákban fogsz járkálni? Vagy hogy olyan leszel, mint a TV-kben azok a férfiak, akik beöltöznek és esténként fellépnek? És még sorolhatnám. Én amikor coming outoltam a barátaimnak, akkor azt mondták, hogy nem gondolták volna rólam, mert nem nézek ki b*zisan. A családom meg csak lesokkolódott, de elfogadták. Bár néha megkérdezik, hogy még mindig meleg vagyok e, vagy a kedvenc kérdésem az volt, hogy nem akarok e biszex lenni.

Összességben annyit szerettem volna leírni, hogyha az emberek itt látnák, hogy mi is köztük élünk, teljesen átlagosak vagyunk és nem szivárványos ruhákban járkálunk, akkor megváltozna az agyukban alkotott kép rólunk.

És ne értsetek félre, nincs bajom a pride-dal, nem ezért írtam, csak én máshogy csinálnám. Persze mindenkinek megvan erről a saját véleménye.

2020. aug. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
0%
Nincs annyi ratyi vidéken, mint amennyit pestre visznek buszokkal külföldről. Kiábrándító lenne. Másrészt sem az utcán van a helye bárminemű szexualitásnak. Az ókori róma végnapjait idézi ez a hedonista hozzáállás, ahol először csak az asszonyaikat cserélgették az “urak” majd egymással is kiprobaltak....aztan jött a boroskancsó, majd a szomszéd kecskéje.....végül az erkölcsi züllöttség beérett, és jobb, életrevalóbb népek letörölték a földről ezt a beteges kéjelgést. Remélem a történelem megismétli önmagát. Egy egészséges ember nem vágyik ilyen világba élni, és nevelni a gyerekét.
2020. aug. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
89%

Hát kedves #13as, ki kell, hogy ábrándítsalak. Csak pesten jobban felvállalják, de vidéken is ugyan úgy vannak melegek, biszexek, leszbikusok, és a többi. Csak az én osztályomban voltunk vagy 10en, és mindenki vidékről származott. Az is tény, hogy pest en többen vannak, mert nagyobb a túristaforgalom, és a fiatal. De ne hidd azt, hogy vidéken nincsenek, csak egyszerűen nem vállalják fel. Többen vagyunk, mint gondolnád.

Az, meg hogy jösz az ókori rómával az tök hülyeség. Régen ez volt, igen. De éljünk a jelenben. Változnak az idők, és ne gyere a múlttal. És hidd el, ennél csak jobb lesz az elfogadás az emberek számáról. Persze mindig lesznek kivételek. Többségben az idősek azok, akik nem tudják, vagy akarják elfogadni, hogy ez normális. És az idősek próbálják ezt ellenállni. Például a legutóbbi, 13-as petíciót kell nézni. Ott is unatkoznak a vírus idején, és már nem tudnak semmi értelmeset kitalálni. Pedig a nép szerintem le se sz4rja, hogy Jánosnak János a neve, vagy inkább Juliska...

2020. aug. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
0%

Az egészséges mentalitasú embernek azért számít még, hogy nevezik.

Értelemszerűen egy idióta nem tudja a dolgok mélységét értelmezi, és kezelni...neki mindegy. Ő csak kiélni akarja amit érez...körülbelül mint egy állat, következmények nélkül. Az ember azért ember, hogy gondolkozzék, és tudata miatt korrigálhassa ösztöneit. Nos ez sok embernél blokkolva van az agymosás következménye miatt. Nehéz embernek lenni...és mint ahogy látszik ez a homokos propaganda alatt, lehetetlen.

2020. aug. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemtudom. A te szavad az enyémmel szemben. Érdekes, hogy ma már az emberek nagy részének nem okoz nehézséget elfogadni, hogy az lmbt+ emberek nem különböznek értékben a heteró emberektől. Persze mindig vannak kivételek. De ha tippelnem kellene, te sem mai gyártmány vagy, biztos van már több évtized a hátad mögött. Így meg érthető, hogy miért vagy ennyire ellenszenves. És érdekes, hogy ahhoz képest, hogy te a heterósznexualitás pártját fogod, nagyon érted, hogy mit élhet át egy homoszexuális, ha azt mondod, hogy a tudatunkkal korrigálhatjuk az ösztöneinket. Akkor nézzük fordítva. Ha te tudatosan meleg szeretnél lenni, de egy lányra izgulsz fel, az ösztönöd a lányok fele hajt, akkor meleg tudnál lenni? Mert értem én, kívülállóként nagyon könnyű dirigálni, megmondani a tutit, de hidd el, a felét sem tudod.
2020. aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsére te, aki annyira hangsúlyozza, milyen fiatal-azok akiknek lövésük nincs a való életről, mert az egészet egy képernyő mögül az interneten élik, kioktatnak mindenkit pl toleranciáról. Holott a szó jelentését sem ismerik.
2020. aug. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, mert te annyira belelátsz az életembe, igazad van. Az egész életemet egy képernyő elött töltöm, és semmit sem tudok a valós dolgokról. Hagyjuk már. Mit látsz te az életembe? Semmit sem tudsz rólam, de prédikálni, hogy bűn-e homoszexuálisnak lenni, azt tudsz.

És jössz itt a toleranciával? Már nem azért, de ha egy heteró pár egymást nyalják bő nyállal az utcán, az okés, de ha egy lmbt+ pár az már undorító és lehetnének toleránsabbak. És arra is kíváncsi lennék, hogy a pride napján kívül milyen gyakran látsz te melegeket az utcán nemhogy csókolózni, de egyáltalán kézenfogva sétálni. Szóval ezt a tolerancia témát szerintem el is engedhetjük...

2020. aug. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
0%
Igazából megmondva, nem szeretnék látni egyet sem. Szexuális perverzióit mindenki élje ki a négy fal között az utcán.
2020. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azt értem, de azt viszont nem, hogyha ennyire meleg ellenes vagy, akkor miért foglalkozol ennyire a homoszexuális kategóriába tartozó kérdéssel... értem, hogy mondod, hogy maradjanak távol tőled a melegek, meg minden, de akkor mégiscsak te vagy most rossz helyen, ha olyanoknak papolsz, akik 99%ban lmbt+ tagok. 😂😂
2020. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!