Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért ez a típus az igazi férfi ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ez a típus az igazi férfi ?

Figyelt kérdés

Ha valaki érettebb férfit keresne barátnak, vagy kapcsolatra, akkor csak legritkább esetben írja ki,hogy kinézetre milyenre gondol. Persze, aki pénzért ismerkedik,annál mindegy.

De írtam már rá értelmes, kapcsolatra vágy emberkére,de ezzel vége is lett,mert a többség érett férfi alatt ősz, vagy kopaszodó, erősen szőrös,és ami érdekes pocakos,nagy darab férfit ért. És ilyet is keres. Magas vagyok, de nem kövér, nem csubakka, nem kopasz. Eddigi párjaim sem igényeltek volna más kinézetet.

Ezért furcsa,hogy ezek a tulajdonságok a férfiasság ismérvei. És ami a meglepő,hogy a fiatal, 30 alatti korosztály keres ilyeneket. Egy barátom aki kimondottan kövér,nagyon izzadós és pár szál haja van, 50 évesen talált egy 23 éves nagyon jó megjelenésű és értelmes fiút,fél éve párként élnek.

Mi lehet ennek az oka, hogy a husosabb férfiak a menők ? Meg sem akarják ismerni azt,aki nem ilyen, vagy nem szőrtenger...


2020. aug. 1. 07:08
 1/6 -remete- ***** válasza:
90%
Ki tudja izlések és pofonok. Én nem vagyok a fiu ideál. Bill Goldberg fiatalon. :) így nézek ki. Csak nagyobb hasam van... bár nem vagyok kövér. De azért van rajtam felesleg.
2020. aug. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
És szerinted miért a te típusod az igazi férfi? Eléggé szubjektíven szemléled a dolgokat.
2020. aug. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 -remete- ***** válasza:
100%
Szerintem az izlés dolga melyik az ideál fiuban. Van akinek ez van akinek a lányosabb pasik jönnek be.
2020. aug. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Hát nem tudom miért ez a vonzó sokaknak. Nekem pont nem jönnek be az olyanok. Haj legyen, szőr is egy kicsi, meg intelligencia.
2020. aug. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 -remete- ***** válasza:
83%
Lárjátok izlések pofonok. Lattam egy filmet abban volt egy meleg srác azt mondta kinézetre pasi megszólal csaj. Ez lehet különbség. :)
2020. aug. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy hosszú távú párkapcsolatban sokkal nagyobb szerepe van a belső tulajdonságoknak, egymás dolgainak az elfogadásának. Persze, azt azért nem mondom, hogy első benyomásnál ne számítana a külső kinézet. Szerintem sokkal nagyobb probléma a meleg kapcsolatokban a hűség. Személyes tapasztalatom alapján a velem korúak, vagy a fiatalabbak általában csak kalandokat, alkalmi dolgokat keresnek. És sajnos azon a néhány szórakozóhelyen, ahol jártam, az általad említett érettebb korosztály többsége is fűvel-fával van.

Annak ellenére, hogy az idősebbeket kedvelem, náluk még jobban szemet szúr a kalandozás. Azért egy 50 +-os pasi tudjon már megállapodni, valaki mellett..


Az alapkérdésre válaszolva, nem tudom mi számít kövérnek stb., nem részletezted, hogyan is nézel ki pontosan. Nekem a kopaszok nem jönnek be, sem a teljesen szőrtelenek. A túlsúly jól is tud állni, meg nem is.


Egy jó tanács: Ne a gyakorin keres párkapcsolatot!

2020. aug. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!