Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Már egyszer kérdeztem, de -...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egyszer kérdeztem, de - sajnos - most is aktuális: Miért nem tiszteli egymást a melegek nagy hányada, ugyanis pl. egy megkezdett beszélgetést, se szó, se beszéd, megszakítanak...?

Figyelt kérdés

Még egy "bocs, ... ezért meg azért nincs kedvem folytatni" választ sem küldenek!

Az sem kifogás pl., hogy az idősebbeket mellőznék, hiszen a megkereséskor tudják, hogy idős(ebb)nek írnak! Azaz, a kor nem később derül ki...



2020. aug. 1. 17:53
A kérdező szavazást indított:
Engem is érint a kérdés, már én is fejeztem be így egy megkezdett beszélgetést.
Mindig tisztességesen fejeztem be a megkezdett beszélgetést!
22 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy miért van így, néha kicsit fájó tud lenni, főleg ha pozitív kép alakult ki közben a másikról. Sajnos már velem is megtörtént többször, akár ezen a fórumon is.
2020. aug. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
vitt gyakoriról történt velem is,2x,de ennyi,
2020. aug. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Én csak olyanokat ignoráltam ilyen módon, akik eröltették nagyon, hogy beszélgessünk, esetleg képcserézzünk. A legutóbbi csak okvetlenül küldte a képeket nekem a farkáról, engem meg nem a farka, hanem a személye érdekel. (Ráadásul a farka sem valami szép, de ez már mellékkérdés 😂😂)

Még azokat koptatom le így, akik nagyon nyomulnak, és nem értik meg, hogy nem akarok találkozni velük. És még az öregeknek nem válaszolok, akik nem olvassák el a korhatárt. Kétszer is ki van írva a profilomban, erre 20 év különbséggel felajánl anyagi támogatást. Inkább kihagyom ezeket a lehetőségeket.

És azg még nem is mondtam, hogy egyszer egy idős úriembert próbáltam illedelmesen lekoptatni, persze nem vette a lapot, ezért töröltem a fiókomat, de pár hónappal később megtalált a közösségi médián a keresztnevem, a megyém és a korom alapján. Na itt voltam úgy, hogy amu sok az sok, letiltottam, és úgy döntöttem, hogy máskor nem csinálok ilyet, hogy "illedelmesen" lekoptatok valakit. Általában bocs nem, és ha nem érti meg akkor tiltom vagy nem válaszolok. Lehet bunkóság, ez van.

2020. aug. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt már velem is, hogy valaki elhallgatott, pedig már előtte jópár levelet is küldtünk egymásnak... Ilyenkor még ráírok, ha arra sem válaszol, kicsit gorombán írok még egyet, majd, ha arra sem jön válasz, letiltom...
2020. aug. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szexuális beállítottságtól független ez a tipusú taplóság.
2020. aug. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az #5-ös írja ez nem meleg sajátosság. Nem jössz be neki és szimplán bunkók. Utóbbiakat meg egy pillanatra se sirasd, örülj neki hogy megszabadultál tőle!
2020. aug. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor olyan baromságot ír az illetõ egy normál kérdésemre, hogy egyszeruen menjen a fszmba, válaszra se méltatom.
2020. aug. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

Anno fél éve amikor még nem volt párom, akkor társkeresőn nagyon sok embert ignoráltam. Egyszerűen A legtöbben nem tudták elolvasni hogy mit/kit kerestem, hiába írtam ki még azt is hogy azután írjanak miután elolvasták a profilomat. Ennek ellenére mindig betalált olyan ember aki alkalmi dolgokat erőltetett, vagy pedig az apám lehetne az életkora alapján, és ezek annyira idegesítettek hogy nekik soha nem is válaszoltam, hiába írtak folyamatosan. Aki nem jött be annak természetesen megmondtam, és utána hagytam a beszélgetést.


18/f

2020. aug. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

En megmondom oszinten hogy eleg gyakrqn tiltok szo nelkul. Miert?


Azert mert eroltetik hogy az mar kellemetlen, nem fogjak fel hogy nem erdekelnek, nem oket keresem, stb.. en soha nem irok senkinek ketszer, ha elsore nem megy utana se fog. Kepgyujtogetoket is automatikusan tiltom, meg akik csak dugni akarnak.


Romeom mar reg nincs, mert ott csak 50 embert lehet letiltani osszesen es az 1-2 nap alatt osszegyulik. Minek eroltessek valmit ha semmi kedvem nincs hozza? Akit meg rendszeresen tiltanak vagy a masik fel szo nelkul eltunik azok gondolkodjanak el azon hogy valami nem stimmel.

2020. aug. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%
Eleinte tisztességesen megmondtam, hogy bocsi, de nem, aztán rendszeresen jött a "akkor a kva anyád te is olyan mocskos b..i vagy mint a többi csak a fullos srácokat keresed másnak esélyt se adsz te rohadék blablabla". A 100adik ilyen alkalom után már inkább nem írok vissza. Majd rájön.
2020. aug. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!