Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Néhány meleg srácnak elég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány meleg srácnak elég vékony hangja van. Tényleg létezik a "meleg hang"?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy sok meleg srácnak durván vékony hangja van? Van köztetek olyan akinek szintén vékony hangja van? Zavar titeket?


https://www.youtube.com/watch?v=U-SUNbPwPu4

ezt azért itt hagyom:)



2017. máj. 7. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
engem borzasztóan zavar, főleg ha még direkt pöszézik is.
2017. máj. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem létezik.

A hang nem identitás függő.

2017. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez sztereotípia.


Nyilván a lányos vékony hangúakat mindenki észreveszi és szembetűnő bárkinek,de ebből ne általánosíts.


Nekem férfias hangom van és ha a megjelenésemből,kinézetemből,artikulációmból kéne rájönnöd ,h meleg vagyok e azonnal buknád a dolgot mert heteronak néznél.


És jelenleg is egy ízig vérig férfival ismerkedem ő is fiús/férfias hangú kinézetű,viselkedésű.

Az eddigi ismerkedéseim során is csak fiús,férfias melegekkel ismerkedtem akár csak alkalmi szintjén is.

2017. máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyilván nem találkoztam az összes heteróval meg meleggel, de olyan heteró pasival nem beszéltem még, akinek olyan furán magas hangja lett volna és nyálas(elnézést) beszéde
2017. máj. 7. 21:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én már találkoztam olyannal, nem is eggyel.. nekem viszont egyáltalán nincs vékony hangom és meleg vagyok
2017. máj. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Meleg vagyok, kicsit feminim, pici és vékony. De a hangom olyan mély, hogy néha azt sem értik az emberek, mit szeretnék mondani:(
2017. máj. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A krassomnak is olyan "meleges" hangja van, imadom hallgatni. Kar, hogy nem beszel velem sokszor :(
2017. máj. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

Klasszikus kabaré idézet passzol ide:

"Az a lényeg, kislányom, amikor fiúkkal ismerkedsz, hogy tudd felmérni a hangnemet. Mert olykor előfordul, hogy nem jó hang-nemben szól. Ezeken nem tudsz állítani, ezek az élet rejtélyei.".

2019. nov. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!