Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegeknek miért nincsen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegeknek miért nincsen jogok arra hogy nyilvánosan szeressék egymást mint a heterok?

Figyelt kérdés

A strandon volt sok pár aki nyalta falta egymást már a hányinger kerülgetett és én szégyelltem el magam amikor a gyerekek előtt a hetero párok férfi és nő egymás ölében ülve csókolóztak.


Szerintem ez nyilvánosan undorító hogy nem bírják ki hogy elmenjenek a négy falig de ha a heteroknak ehhez jogok van akkor a melegeknek miért nincs hozzá jogok?


Ez emberi jogokat is sért nem?


Én még soha életemben nem láttam meleg párt se kézen fogva se csókolozni soha pedig már nagyon sok helyen voltam már a világban de a hetero pároktól már rendesen rosszul vagyok olyankor lefordítom a fejem vagy elmegyek onnan és nekem kellemetlen.



2020. aug. 2. 08:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez a négy fal közé való, ha heteroszexuális ha homoszexuális az illető.
2020. aug. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
én nem szoktam senkivel annyira nyalni falni egymást emberek előtt... volt párom aki a seggemre is rávágott nyilvános helyen, annyira kellemetlenül éreztem magam... Heterok ,melegek ne nyalják már egymást mindenki előtt...undorító... hetero fejjel engem is zavar.
2020. aug. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

A joga ugyanúgy meg van a melegeknek is.


Beállítottságtól függetlenül undorító nyilvánosan nyalni falni egymást.

2020. aug. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Joguk lehet hogy van, de lehetőségük nem nagyon.

Itt Pécsen történt, hogy egy szórakozóhelyen az egyik asztalnál egy meleg pár diszkréten megfogta egymás kezét, egy másik asztalnál ülők elkezdték őket inzultálni, és az ott dolgozók a meleg párt szólították fel távozásra.

Ez csak egy kiragadott példa, de nem hiszem, hogy máshol ez nem így történne.

2020. aug. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Megvan hozzá a joguk, én meg a párom is élünk a jogunkkal xd

Többször is megfogtuk már egymás kezét az utcán, ölelkeztünk is, első randin egy padon csókolóztunk. Eddig csak 1 ember kötött belénk, azóta önvédelmi eszközökkel megyünk mindenhová, külön is és együtt is (paprika spray, bicska, vipera, boxer) úgyhogy ha valaki nagyon kötözködni akar majd, az rosszul fog járni


20/f

2020. aug. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

Azért akiket én láttam eddig ilyet művelni, azok a hetero párok 18 alattiak voltak... 20+párok általában nem csinálják, mert tudják, hogy van akit zavar. Az a néhány fiatal pedig aki így enyeleg azokat fűti a friss szerelem. Vagy csak tombolnak a hormonok. Engem nem zavar mondjuk a látvány, szerintem cukik.


Melegeknél eleve jobban titkolják, mivel még sokan vannak akik elitélik a másságot. Szűk baráti körben ott is megeshet, de azért ők zárkózottabbak.


F

2020. aug. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Joguk van, de szexuális beállítottságtól függetlenül szerintem nem az utcára való hanem a négy fal közé, és kettejükre tartozik csak.


Azt meg emiatt nem is értem hogy miért hiányzik az hogy foghasd a barátod kezét az utcán. Amikor kézenfogva sétálnak párok, mindig arra gondolok hogy félnek vagy az egyik szédül és meg kell támogatni:DD Akik nyilvánosan falják egymást, vagy friss szerelmesek vagy négy fal között nagyon lapos a kapcsolat.

2020. aug. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 kovpet ***** válasza:
100%
5: Azért ezekkel az eszközökkel óvatosan. A bicska, vipera meg boxer nem önvédelmi eszköz, ha használjátok, abból rosszul jöttök majd ki. Ez most független attól, hogy a melegségetek miatt támadnak meg vagy simán pénzért vagy akármiért, önvédelmet jobb legális eszközökkel végezni, amik megállítják a támadót, de nem okoznak neki maradandó kárt. Ez később, a bíróságon nagy előny lesz, higgy nekem. Mert ha kap egyet a viperával és belehal vagy "csak" széttörik keze-lába, akkor bizony bíróság elé kerül, ahol azt nem lehet majd bizonyítani, hogy ő volt az agresszor, azt viszont igen, hogy te csaptad le.
2020. aug. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7%

A heterok nem zavarnak de ha melegek csinálnak az zavarna.

És ezt melegkent mondom

2020. aug. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, melegként....
2020. aug. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!