Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A srácok többsége szeret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácok többsége szeret félmeztelenül, vagy meztelenül lenni? Nem okoz gátlásokat mondjuk a félmeztelenség is már nyilvánosan?

Figyelt kérdés

2019. júl. 9. 15:30
1 2
 1/18 subrette ***** válasza:
100%

Nyilván az szeret félmeztelenül lenni, akinek ez nem okoz gátlást. Mert tudja, hogy elég jó teste van ahhoz, hogy válallhatja nyilvánosan.

Meztelenül meg olyan hely kell hozzá, ahol ez elfogadott. Pl. naturista strand leginkább.

2019. júl. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Elég nagy tahóság az utcán vagy nyilvános helyen félmeztelenül lenni. Saját kertben oké, strandon oké, mert ott ez a szokás.

Ha valami pólót magára kap az ember, attól nem fog megsülni.

2019. júl. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem egyáltalán nem gáz félmeztelenül lenni. Hivatalba, meg ilyen helyre nyilván nem megyek félmeztelenül, de utcán simán belefér. Sokan is voltak így a kánikulában. Meztelenkedni azért óvatosabban.
2019. júl. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
nekem már attól is áll mindig, ha félmeztelen vagyok. Szóval szeretek így lenni.
2019. júl. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Srandon, kertben, otthon a melegben félmeztelen vagyok. Van pocakom, de kit érdekel? :D
2019. júl. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Strandon vagyok félmeztelen, meg otthon, bár otthon meztelen is... :D Nyilvánosan azért nem vetkőzök, mert surmóság utcán így szaladgálni...
2019. júl. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Strandon simán leveszem a pólóm, egyáltalán nem jut eszembe sem, hogy bárki nézhet. És nincs szuper jó testem, vékony srác vagyok, sosem izgatott, hogy Kin mennyi izom vagy háj van.
2019. júl. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
98%
Emlékszem mikor emiatt is szóltak a rendőrök, ha utcán így járkált valaki...
2019. júl. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kifejezetten szeretek, otthon pl nem szoktam úgy lenni bent, de a kertben vagy strandon nem érzem magam különösebben gátlásosnak. Strandon mondjuk ha beülök valahova enni, általában felveszek egy pólót, hacsaknem messze van a cuccom vagy mondjuk nagyon meleg van. Nincs túl jó testem egyébként, kicsit túl vékony vagyok.
2019. júl. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk otthon, nyáron mindenki csakis félmeztelenül van.
2019. júl. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!