Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, nektek volt már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek volt már olyan hogy megkaptatok egy full jó pasit, akire azt gondoltátok, hogy sosem kaphattok meg, és még is sikerült? Hogy történt? :)

Figyelt kérdés
2020. aug. 2. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Volt.
2020. aug. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Volt, többször is.
2020. aug. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Igen volt:)
2020. aug. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért nem írjátok le, hogy sikerült?! :)
2020. aug. 2. 09:06
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Engem sokan offoltak már ki. Nagyon sokan. Mégis nagyon sok olyan pasival is volt dolgom, aki el se hittem, hogy velem lesz. Modell alkatú vagy épp izmos srácok. Én aktív vagyok és vékony nagyon. mégis összejött. És nem csak 1 alkalommal. Szóval szexhaver lett belőlük. :) Érdemes tehát minden olyan srácot is bepróbálni akit nem gondoltál, hogy megkaphatsz.
2020. aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is viszonylag sokszor össze jött ligámon nagyon kívül eső társadalom szerint félisten kinézetű pasikkal, de volt egy pasas, aki még rajtuk is túl tett. Vele is szexnek indult, de sokkal több lett belőle, ennek már 3 éve
2020. aug. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%

Sokak szerint nem vagyok jó pasi. Nagyon vékony vagyok, mellé még aktív is és mégis meglepődnének kikkel vagyok. Több nagyon helyes sráccal is voltam. Ráadásul aktívként. Volt több olyan srác akire fogadni mertem volna, hogy kioffol. Erre lett belőle állandó szexhaver.

Ráadásul sportolók is. Focista, amerika focis, kosaras, kézis, úszó. Ezek mind a listámon. Illetve egy nagy megelepetésem volt mikor egy full izmos srác írt rám. Ő is állandó partnerem lett. Szóval a tanulság, hogy nem szabad alul becsülni magunkat.

2020. aug. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!