Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akik saját maguk szerint nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik saját maguk szerint nem néznek ki jól?

Figyelt kérdés

Egy idő után "alább adnak" és olyanokkal is lefekszenek akik nem jönnek be nekik, vagy inkább kicsapják, vagy fizetnek a szexért?


Ha a számukra elérhetetlenek nem állnak szóba velük.


2020. aug. 2. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Én adok esélyt olyannak is, aki első ránézésre nem jön be. Sokszor tapasztaltam már magamnál, hogy egy idő után elkezd tetszeni olyan férfi is, aki az elején nagyon nem jött be. Szóval ezzel nincs gond.

Ami miatt nem fekszek le senkivel az, hogy emberileg nem tetszenek és általában elvesztem az érdeklődésem, akár jól néz, akár nem.

Fizetés szóba sem jöhet, a pénznek van jobb helye is.

2020. aug. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kovpet ***** válasza:
81%
Én nem adom alább. Egyébként sem vagyok megalkuvó típus.
2020. aug. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Én néha sajna igen de megbánom.
2020. aug. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kicsapom. Amíg nem vagyok megelégedve magammal, nem ismerkedem. Arcra szép vagyok, de testre nem vagyok megelégedve, bár sokaknak bejöttem, addig nem működik, míg 90%-ban nem vagyok megelégedve magammal.
2020. aug. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem kinézet alapján keresem a partnereimet. Lehet duci vagy vékony, idős vagy fiatal, mindegy. Egészséges legyen és ápolt.

26F

2020. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Liloka1234 ***** válasza:
95%
Én nagyon nem vagyok megelégedve magammal pedig minden ismerősöm szerint "jo no" vagyok és jó alakom van de én nem így látom de sose feküdnek la barkivel
2020. aug. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 everlight ***** válasza:
96%
Én nem vagyok szép,de az átlag ilyen,nem jön a szőke herceg fehér lovon
2020. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!