Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan kell udvarolni egy fiúnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell udvarolni egy fiúnak?

Figyelt kérdés
20/F

2020. aug. 2. 11:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Mint egy lánynak. Dicséred a külsejét, a stílusát. Elmondod, milyen jól érzed magad vele.
2020. aug. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
64%

A valóság az hogy rá írsz a Grinderen, hogy megbasználak.

Ha be jösz neki rá fog harapni.

Ha nem elhívhatot moziba színházba, sétálni vacsorázni

Nem fog eljönni!!!

Ha mégis csak azért hogy kihasználjon.

Tisztába vagyok vele hogy itt az olvasók ezt a választ lepontozzák, de ez a nagy magyar igazság. Tapasztalatból beszélek 10 éven keresztűl álmodoztam randit kerestem.

Majd el kezdem hogy gyere megbaszlak..... Stb. Eltelt egy kis idő és mindenki utánam kuncsorgot.

2020. aug. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Sz a helyzet, hogy sok igazság van a kettes válaszában..
2020. aug. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Értem... eddig még csak lánnyal kezdtem, viszont úgy érzem, valójában egy fiúval szeretnék összejönni:D
2020. aug. 2. 12:40
 5/24 anonim ***** válasza:
81%

"A valóság az hogy rá írsz a Grinderen, hogy megbasználak.


Ha be jösz neki rá fog harapni."


Nem kellene általánosítani, csak a melegeket minősíted vele. Én tuti nem írnék vissza ilyennek és aki kapcsolatot szeretne az nem is fog visszaírni, vagy ha csak szexet keres és igényesebb akkor sem. Kíváncsi vagyok ki az a "mindenki" egyébként, az igénytelenje lehet.

2020. aug. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
15%
Inkább maradj a lányoknál, a fiúk csak dugni akarnak
2020. aug. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
72%

Ez annyira így van... persze vannak kivételek de nem sok.

Fiuk nagy része csak dugni akar fiúval :/

2020. aug. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%

7

De miért van ez így?

2020. aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Gondolom azért, mert fiú-fiú kapcsolatot nehéz felvállalni a társadalom elítélő magatartása miatt, viszont a vágyaikat megpróbálják kiélni. Ebből következik a kapcsolat nélküli szex.
2020. aug. 2. 13:33
 10/24 anonim ***** válasza:
93%

Sajnos a kettesnek nagyon igaza van. Az elmúlt időben hiába próbáltam normálisan közelíteni, legtöbb alkalommal még csak válasz sem érkezik, vagy ha igen, akkor küldjek arról fotót. Ha küldöm, utána már akarna találkozni is, mert tetszik neki, amit látott.

Hát, eléggé keserítő sajnos.

2020. aug. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!