Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan kell udvarolni egy fiúnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell udvarolni egy fiúnak?

Figyelt kérdés
20/F

2020. aug. 2. 11:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
80%
De ne mondjátok már, hogy mindenki ilyen. Szerintem a heterok többsége is ilyen, lehet, hogy nem ennyire, de nem hiszem el, hogy nincsenek normális melegek.
2020. aug. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
84%
Vagy ha már ennyien panaszkodtok, hogy mindenki ilyen, akkor miért nem próbálkoztok egymásnál? Látjátok, hogy sokan nem úgy gondolkodnak, itt egy jó pár bizonyíték. Szomorú tapasztalat, hogy sokszor, aki a legjobban panaszkodik erre, az ugyan olyan... Bort iszik, vizet prédikál...
2020. aug. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
27%
a farkát kell dícsérni azt szokták szeretni
2020. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
35%
Attól függ, hogy az a "fiú" mennyire fiú vagy lány lelkivilágát illetően.
2020. aug. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
85%
#12! Azért nem próbálkozunk egymással, legalábbis én már nem, mert elegem van a sok hiábavaló, reménytelen időtöltésből. Nagyon kicsi az esélye, hogy normális legyen a másik, és kölcsönösen is bejöjjünk egymásnak és viszonylag közel is lakjunk (ne többszáz km-re). A többit meg ismerjük már sajnos...
2020. aug. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

15

Jogos. 12 vagyok. Én sem próbálkozok, de nekem így szexre sem kell senki. Off, de ti hogy vagytok vele?

2020. aug. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Kb. hasonlóan. Szex is azzal lenne jó, akivel együtt vagyok. Így meg most, hát megoldom magam és ennyi.
2020. aug. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
90%
Csoki, virág, bon-bon :D
2020. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 youngboy26 ***** válasza:
90%

Ez a fiú-fiú csak sex össze-vissza, amire többnyire a betegséget nyeri meg vele, a sűrű partner váltás végett. Nekem is rengetegszer volt, hogy egyezett az érdeklődésünk/felfogásunk kapcsolatnak indult, de felszívódott a srác!


A fiúk, csak érzelem/kötöttség nélküli sexet akarnak, felelőtlenül! Nagyon sokan gumi nélkül sexelnek, nem beszélve többnyire Budapesten a szaunákban ez így megy!


Nekem nagyon nehéz váltani a lányok irányában! (Voltak nehéz dolgok az életemben, a szeretett lány első látásra elhunyt, kiskoromba nemileg megaláztak, apám nem is beszélt velem, hogy a lányok felé, hogy kell udvarolni)


Most végképp nagyon el vagyok tévedve a lányok felé, mert többnyire többségük nem a fiú személyéért, hanem más okok miatt van vele.


Én 30 éves vagyok, és még itt vagyok család nélkül, gyerek(ek) nélkül.

2020. aug. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok elkésve. Jön majd az igazi. Kitartást kívánok külföldről. Ne adjátok fel! :((
2020. aug. 17. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!