Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mennyire gáz vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz vagy gyakori az otthoni meztelenkedés?

Figyelt kérdés
Ti szoktatok otthon meztelen lenni? Mások társaságában is? Milyen gyakran? Kort is!

2020. aug. 2. 17:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Nem szoktam mások előtt meztelenkedni, mert nem egyedül élek. Ha egyedül élnék simán lennék meztelen.
2020. aug. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én csak alvásnál. Zárt ajtóval alszom, és vsaláddal lakok. Mások elött viszont sosem meztelenkedek.
2020. aug. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
én sosem meztelenkedek,pedig jó lenne. persze függ ki mennyire szőrös vagy nem...
2020. aug. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Csak otthon. Egyedül, vagy épp a párommal. Hetero vagyok
2020. aug. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
47%
most miért lettem lepontozva? nem mindenki sima vagy van kevés szőre sajnos..
2020. aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül élek

Meztelenűl alszok

Ja zárt udvarom van nem lát be senki, így szoktam napozni is.

2020. aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%
5: mégis mi köze a meztelenkedésnek a szőrösséghez? Én szőrös vagyok és szeretek meztelenül lenni.
2020. aug. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%
7 de mennyire szőrös? nekem pl kényelmetlen, lehet neked,nem, ezért minek lepontozni
2020. aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
97%
Mi párommal ilyenkor nyáron délutántól reggelig meztelenül nyomjuk.
2020. aug. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
A szőrösség nem feltétlen függ össze a meztelenséggel, de a meztelenség szőrösen mások társaságában már elképzelhető. Én személy szerint szőrös vagyok a farkamnál, de testileg nem, így nem is zavarna a szőrösségem. A választ így nem haszontalan legalább is számomra nem.
2020. aug. 2. 17:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!