Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tennék ha zuhanyzóban egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennék ha zuhanyzóban egy pasi megfogná a csomagod?

Figyelt kérdés
here, pénisz

2020. aug. 4. 00:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
43%
Hát én is megfognám a csomagját, de lehet, hogy úgy, hogy ő csomag nélkül távozna😈
2020. aug. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
97%

#10 azert ne általánosítsunk. Mintha a heteröknál nem lenne olyan, hogy egy férfi csak úgy megmarkolja egy nő fenekét...

És ahogy láthattad, a válaszok közül pár ember kivételével mindenki azt írta, hogy nem hagyná, persze máshogyan megfogalmazva.

Én sem hagynám, mert itt tökmindegy, hogy homoszex kategória, vagy sem, ez emberfüggő. Csak ez ugye férfiaknál gyakrabb. De nehogy azthidd, hogy csak melegeknél van ilyen, vagy hogy az összes meleg ezt csinálja.

A homoszex emberek nagy része le se mer szólítani egy másik fiút azbutcán, hogy ismerkedjen vele, nemhogy csak úgy egymás heréit markolászni szó néklül. Persze vannak ilyen emberek, de ezek klubbokba járnak, ahol csak melegek vannak, és ez "szabad".

2020. aug. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
82%
Meleg vagyok, ha valaki megfogná vagy a heréimet, vagy a nemi szervemet. Akkor ki is verném a fogát. Attól, hogy meleg vagyok≠el kell tűrnöm az ilyet. Az ilyen embert alapból is közönségesnek tartom. Undorító, aki ilyet tesz.
2020. aug. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
35%

Meleg vagyok, párom van

Így megtaposnám a gigályát lehet tetszene is neki, xd

2020. aug. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
85%
Hát én biztos nem tűrném hogy ismeretlenek fogdossanak ott, ha ez történne akkor eléggé tökön rúgnám az illetőt. Plusz párom is van.
2020. aug. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
70%
Meleg létemre eléggé barom viselkedésnek tartom. Lehet lefagynék hirtelen, de utána amit kapna, nem tenné zsebre!
2020. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
85%
Mentőautó vinné el az illetőt.
2020. aug. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
53%
Ha bejönne az illető, és tudnám, hogy senki nem láthat meg minket, akkor tuti, hogy kielégítenénk egymást :D
2020. aug. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 everlight ***** válasza:
60%
Ha tetszik az illető-vonzónak találom nem bánnám.
2020. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
47%
:D akiknek ekkora a pofájuk azok élőben biztos csak némán elkullognának, max egy kis csúnyánnézés , biztos ismeritek a kutya meg az ugatással összefüggő közmondást ...
2020. aug. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!