Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hatalmas vágyat érzek arra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas vágyat érzek arra, hogy olyan férfit elégíthessek ki orálisan, aki fecskét hord, és ezt lehetőleg fecske alsógatyába tegye. Ez normális?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat várok. Gúnyolódást, viccelődést kérlek mellőzzétek!

23/F



ápr. 29. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek mas jon be, szerintem ez nem baj
ápr. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Fecske. Régi szép idők...


Az első barátom mikor először alsógatyában láttam. Piros-fehér-kék csíkos fecske volt rajta és feszült elöl hátul. Irtó szexi volt. Ahogy kezdett duzzadni benne a hatalmas farka.

ápr. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel nincs semmi gond, a fecske is tud nagyon szexi lenni
ápr. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs vele gond, szexin megmutat mindent
ápr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a fecske fürdőgatyákra gerjedek 😅


20f

ápr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fekete fecskében vagyok
ápr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bárki bármit is mondjon, a fecske igenis kényelmes és a helyén tartja a dolgokat odalent. Leginkább fecskét hordok én is. És igen, normális, hogy bejön. Mindenkinek más jön be, ne érezd magad kényelmetlenül emiatt.
máj. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek, csak azt hordok, mindent tökéletesen tart. 4 évig hordtam bő ért, szenvedés volt, utána visszajött az eszem. Szerintem semmi értelme.
máj. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi gond. 3n pl olyan passzív sràcokat szeretek akik kb 90%-ban bugyit hordanak. Tanga, franciabugyi, ilyesmi. De akkor mindenképp ha velem van. Szex közben is tetszik ha nem veszi le.

Szóval nincs ezzel baj.

máj. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!