Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ki szereti az elnyújtott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szereti az elnyújtott érzéki előjátékot, sok csókkal és cirógatással? Mennyire fontos Nektek az aktus közbeni becézgetés, csók és szemkontaktus?

Figyelt kérdés

2020. aug. 4. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fontos.
2020. aug. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon fontos. Főleg a szemkontaktus és közben lassan csókolózni. az egyik legjobb dolog ( nekem is) legalábbis:) a simogatás is:) olyan jó dolog.

Bár hosszan elnyújtotban nem volt részem, de hátha egyszer vagy sokszor:)

2020. aug. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Imádom, órákon át is, totál elég lenne az is, ha csak az lenne :)

Csókok, simogatás, kis masszázs oda-vissza, kis petting, kis érzéki orál, néha egy kis játék bilincsel, jégkockával (tudom, közhelyes, de jó), meg hasonlók. Imádom!

2020. aug. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: ezzel én is így vagyok:)))) ha csak az lenne,az is elég lenne:D

Az ember úgy kívánja, csak erre úgymond partnert elég nehéz találni, de hátha egyszer

2020. aug. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére minden eddigi párom ilyen volt,szeretkezős,érzéki és érzelmes.Nem is tudnám elképzelni csók vagy ölelésmentesen az összebújást.Volt hogy a párommal semmi más nem volt, csak ölelkezés,csók,simogatás,becézgetés.Még meztelenek sem voltunk, de mégis a mennyben voltunk lelkileg.

Éppen ezért alkalmiba nem is mennék bele, mert ott ezek elképzelhetetlenek.


Tudom,hogy sokan vannak, akik érzékiek, csak legfeljebb nem reklámozzák,mert sajnos cikinek érzem ezt a mai világban...

2020. aug. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5ös: valamiért igen ciki. pedig annyira,de anynira szuper És valóban nem kell ahhoz meztelennek lenni. csak együtt érzékien. Jól választottál párokat:)

ismerek olyat akinek többszöri alkalmija volt,de volt csók is meg minden amúgy

2020. aug. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

5 -ös vagyok. Ilyen téren lehet, hogy jól választottam, bár a hűség terén is ennyire eltaláltam volna...:)

Ott sajnos nem jött be,..:(

2020. aug. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok.

hat sajnálom, azért ne add fel. Lesz aki hűséges lesz hozzád!:))

én is kívánom,de alkalmiben nincs ilyen valóban. nekem megvan úgy,hogy csak az ilyen " apróbb dolgokat kívánom"

2020. aug. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Aktív vagyok. Nekem bejön. Bár azért 5-10 perc smár bőven elég.
2020. aug. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!