Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van megoldás????

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van megoldás????

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy nős hapsival, én is nős vagyok! Számomra most lett világos, hogy nem bi hanem meleg vagyok! Szerelmes lettem mint eddig soha, gyönyörök csúcsát éljük át minden szeretkezés alkalmával, egyszerűen a fellegekben járunk, illetve én csak járnék ha nem lennék már már betegesen féltékeny a szerelmem feleségére! Felrúgni nem rúghatjuk a házasságainkat 5 kiskorú gyerkőc miatt!! Valakinek ötlete
2020. aug. 5. 17:24
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
91%

Miert ne lehetne elvalni?


Nottek mar fel gyerekek rendesen elvalt szulokkel is.


Inkabb valjanak el es legyenek boldogok kulon, mint egyutt erezheto feszultsegben.

2020. aug. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
21%

Nézz szembe magaddal még most sem mered felvállalni magad.

Az aszony autóknak kéne megmondani ez van.!

És tőllük függővé tenni hogy tovább, jó nekik így ha ti folytatjátok és nem váltok el a csok babák miatt.

Jó nagy szart kavartatok magatoknak,

Hejedbe nem ugrálnék elbasztad, neveld fel a fiókáid

És utána válás, de ha nem foglalkozol velük egyébként se tök mindegy. Ami elég valószínű, mert nem lenne időd pasizni.

2020. aug. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
80%
Ne haragudj, de nagy pancser vagy. Miért csináltál neki gyereket, ráadásul többet, ha meleg vagy? Nem csak a saját életedet tetted tönkre, sokkal inkább a feleségedét és a gyerekeidét.
2020. aug. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
50%
lelkiismeret hol van? gyerekek mit gondolnának,ha megtudnák? jézus, még ha mind nagykorúak lennének...
2020. aug. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
85%
Itt nincs jó megoldás, valaki (a feleségek) mindenképpen sérülni fognak. Ne várd azt hogy megmondjuk a tutit amit mint valami jolly jokert bevetsz és átvesszük a keresztedet. Ez már a tiéd, neked kell cipelned. Az hogy meleg vagy v. sem szinte másodlagos a történetben. A kérdés, hogy te mit csinálsz?!
2020. aug. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
16%

Ezt nézzétek meg együtt :


[link]

2020. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
14%
Feleséged tudja hogy bí vagy?
2020. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Lelkiismeret? Na ná, hogy van, hisz az miatt tartjuk fent a látszatot! Tudom, tudjuk, hogy mit tettünk, viszont a kettőnk bokdogságáról van szó!?!?
2020. aug. 6. 03:41
 9/43 anonim ***** válasza:
74%
De akkor miért lett gyerek? Látszat miatt?
2020. aug. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
70%

Ezek a jó kis társadalmi normák... kellett a házasság és a gyerek, most meg mindjárt beborít a xar.


Hát ha valóban tombol a szerelem és nem csak az újdonság varázsa ez az egész akkor, hogy 7ember élete ne kapásból menjen tönkre hanem legalább két részletben szembesíteni kellene minimum a feleségeket és innen több kimenetel is lehet:


1.: pasis napok ahol a feleségek nincsenek


2.: összejárós napok ahol feleségek is vannak és amíg lerendezitek egymást addig ők kezdenek magukkal valamit


3.: összejárós napok ahol mindenki mindenkivel, tehát 4esben


4.: kettő család megy a levesbe


A jó magyar viszonyokat ismerve a 4es pont valószínűbb, de ha valami csoda folytán 1-2-3pont jönne be úgy már "csak" a gyerkőcöket kell megoldani.


Régóta szeretnék csajt vagy pasit de egyáltalán nem irigyellek, szóval. Sok sikert mindehhez.

2020. aug. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!