Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan változzam meg ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változzam meg ?

Figyelt kérdés
Nagyon elegem van a melegségből meg a melegekből úgy összeségében. Folyton becsapják az embert meg hazudoznak, plusz magukat állítják be áldozatnak sokszor. Nem szeretnék màr meleg lenni hogyan változzam meg ?

2020. aug. 8. 15:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Ugye érzed, hogy ez a kérdés mennyire hülyeség?
2020. aug. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem! Komolyan hogyan változzam meg ?
2020. aug. 8. 15:14
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
A szexualitásodon semmiképp nem tudsz változtatni. A hozzáállásodon, és azon, hogy milyen emberekkel veszed körbe magad, igen.
2020. aug. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én már próbáltam türelmesen hozzá állni az emberekhez, megértően de már nem tudok min változtatni és lassan nem is akarok.
2020. aug. 8. 15:18
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez sajnos olyan dolog amin nem lehet változtatni. Én is hasonló helyzetben vagyok, utálom a meleg társaimat, mivel bunkók, nagyképűek közbe nincs meg hozzá a kinézetük, összefekszenek mindenkivel stb.

De hidd el van egy nagyon kevés kivétel (kb 95% a normalatlan meleg, a maradék 5% akiknek van agyuk is és használják is) sikerült normális meleg barátokkal körbe venni magam, és a párom is hasonlóan gondolkodik mint én. Változás helyett inkább vedd körbe magad normális emberekkel.

18/f

2020. aug. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sehogyan sem fogsz tudni. Rajtuk meg pláne nem. Ezért vagyok már egy ideje egyedül. Nem idegesítenek, mert nem jönnek el, nem vernek át, nem csalnak meg és a többi.
2020. aug. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
De, pedig elég hülyeség a kérdésed, ezen ugyanis nem tudsz változtatni. Elmehetsz és kínozhatod magad terápiával, vagy fordulhatsz a valláshoz, és utána bemesélheted még magadnak is, hogy te "kigyógyultál", csakhogy egyáltalán nem lesz így.
2020. aug. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Minden nap meg kell enned 10kg burgonyát, ígérem 1 hónpap múlva nem lesznek ilyen problémáid, ha még mindíg rosz lenne - folytatni kell a kúrát.
2020. aug. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Azon, hogy meleg vagy, nem tudsz változtatni. Azon, hogy nem mész melegek társaságába, igen. Nekem 10 éve lett elegem, azóta néha rám tör a magány, de egész jól elviselem, hogy egyedül vagyok.
2020. aug. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

Nem akarok kisregényt írni. Pedig tudnék, annyi hülyeséget írtál...

Legyél kevésbé előítéletes és felszínes! Az emberek személyiségét nem az orientációjuk határozza meg. Ha ezt meg tudod érteni, akkor rájössz, hogy miért butaság ez az egész kérdés.

2020. aug. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!