Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lányok, ha egyszer arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egyszer arra vágynátok, hogy szexeljetek egy passzív meleg vagy passzív biszex sráccal, akkor hagyományos aktust kezdeményeznétek vagy szerepcseréset?

Figyelt kérdés

2020. aug. 9. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Ekkora aberráció nem létezik. A meleg sehogyansem fog egy lánnyal szexelni.
2020. aug. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Egy meleg srác, aki tényleg meleg, alapból nem menne bele abba, hogy egy lánnyal szexeljen.

Egy biszexuális srác pedig csak meleg párkapcsolatban lesz passzív fél.

2020. aug. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező: Ezt hányszor kell megkérdezni még milliomodik variációban?


#2: Bi vagyok, és volt csajom, akivel volt szerepcsere, ez nem feltétlen igaz így általánosságban, de nyilván itt mindkét félnek benne kell lennie a dologban, vágom, hogy nem ez a jellemző.

2020. aug. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én melegként biztos nem mennék bele. Nem voltam lánnyal, és nem is leszek. Semmiben sem vagyok ennél jobban biztos.
2020. aug. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
pedig az életben mindent ki kell próbalni
2020. aug. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Ezeket az értelmetlen kérdéseidet mikor unod meg?
2020. szept. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

Én biszexuális vagyok, az ágyban pedig uni.Ki szeretnék sok mindent próbálni.Szerepcserét, két fiú 1 lány szexet (úgy hogy csak a lánnyal foglalkozunk, meg olyat is ahol a fiúk is egymással)..stb.

Ettől nem érzem magam aberráltnak(hogy reagáljak az egyik válaszra) sőt szuperjó különböző szexuális formákat megtapasztalni.

Nekem is megvannak a korlátaim és határaim, másnak is és az a szép a világban, hogy ez mindenkinek más.

Ezért nem kell ítélkezni.


És én hallottam már olyan lánnyal aki benne lenne hasonlókban, szóval ismerkedj kérdező.

2020. nov. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást!

Ezért is remélem, hogy lányok is írnak majd ide. :)

2020. nov. 26. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!