Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek vannak a hagyomány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vannak a hagyományos értelemben vett férfias melegek?

Figyelt kérdés
Nem akarok senkit megbántani. Csak érdekel, hogy azok az általános külső és belső tulajdonságok, amiket hagyományosan férfiasnak tartunk (általában az emberek), melegek között is fellelhető-e. Es szigorúan 100% melegekre vagyok kíváncsi, nem biszexekre, mert náluk szerintem ez inkább jellemző a lányok miatt. :)

2019. márc. 14. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pl férfias meleg vagyok és passzív..
2019. márc. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is férfiasnak gondolom magam,talán kissé ilyen tini kinézetű, de férfias, viselkedésre is, és inkább passzív. Nem szeretem a b*zis melegeket.
2019. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon sok meleg férfias. Sokukról nem is lehet megmondani, hogy meleg. Ez egyszerűen csak sztereotípia. Persze vannak olyan melegek is akik beleillenek ebbe a sztereotípiába.

Nagyon sok olyan heteró ismerősöm van aki szerintem nálam kevésbé férfias.

2019. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan ismerősöm, akiről mikor kiderült, hogy meleg, hát nagyot néztem. Teljesen férfias volt, semmi lányosat nem fedeztem fel rajta azután se.
2019. márc. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2019. márc. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ZoltanAnglia ***** válasza:
7%
New sok ferfiak meleg van az biztos... 99-an meterekre latni hogy buzz.
2019. márc. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!