Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem igazán jóképű melegként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán jóképű melegként van esélyem bárkit felszedni, vagy még durvább kilátásaim vannak, mint a hetero világban lenne?

Figyelt kérdés

Skacok, van remény vagy ha csúnya vagyok, akkor senkinek sem kellek?


Na jó, hazudtam mert 50+ papáknak kellek, de én nem igazán vágyom rájuk.


25Fmeleg



2020. aug. 10. 19:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

Persze hogy van.

Kalandra biztos tudsz valakit, sokakat nem is érdekel az arc/test sokkal inkább a szex

ami az idősebbekre jellemző de biztos van ilyen fiatal is.

Jobban szét kell nézni a hotbull/planetromeon.

2020. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Egy nem túl jóképű férfire még mindig több férfi bukik, mint nő. Jobb a helyzeted, mint ha hetero lennél.
2020. aug. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Azért hatalmas különbséf van a bárki és a valaki között. Valakinek biztosan kellenél így is, de bárkit nem kaphat meg, még a szőke herceg fehér lovon sem.
2020. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Kapcsolatot szeretnél akkor teljesen mindegy hogy jóképű, vagy kigyurt, kisfaszú vagy nagyfaszú vagy mindenhogy iszonyat nehéz, és ha meg is van esetleg több évnyi keresgélés után akkor is csiszolódni kell hozzá.

Tehát mindenképp nehéz.

2020. aug. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
Pedig egy ötvenes is lehet vonzó ~s kívánatos is. A beavatásban sokkal türelmesebb és odafigyelőbb mint általában a fiad ralok😊
2020. aug. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
A szépség relativ. Dobj egy képet megmondom ronda vagy e?
2020. aug. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
5-ös vagyok, az utolsó szó helyesen, fiatalok😊
2020. aug. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Hazudjunk össze-vissza, mert akkor talán jobban fogja érezni magát?

5-ös: Nem a tapasztalat számít. Max kiéhezett vagy kiélt bunkóknak. Aki normális, az nem alapján keresgél, hogy ki mennyire tapasztalt. Nekem soha meg se fordult a fejemben kikezdeni 50-essel. Ha én volnék 50-es, akkor szintén a saját korosztályom környékén keresgélnék. Ez neked is egyszerűbb lenne, mint megpróbálni rátukmálni magad fiatal fiúkra.

Kérdező: Ígyis-úgyis durva kilátásaink vannak, mindünknek, nem csak neked. Babacipőben jár még a homoszexualitás elfogadása, még sokunk önmagunkat is nehezen fogadjuk el. Sokak leélnek egy életet nővel, sokan életük végéig komplexusokkal küzdenek. Rejtőzködünk, félve beszélünk a témáról. Nem csak neked nehéz. Meg merem kockáztatni hogy a társkereső appokon a személyek 90%-a keres szexet, vagy max úgy kapcsolatot, hogyha jó a szex. A kérdésed második fele úgy van, ahogy írtad. A melegek általánosságban sokkal válogatósabbak, mint a nők ezen a téren. Persze mivel főleg szexre hajtanak, arra a jobbak kellenek. Szeme mindenkinek van, tinderen/badoon a jóképű, sármos fickókat húzzák el pont ezért jobbra. Grindrn/Romeon pedig nem írnak vissza, ha nem tetszel nekik. Szóval, alapból nehéz, mert meleg kevesebb van mint nő. 'Rondán' még nehezebb, mert kb mindenkinek az arc a legfontosabb, első benyomás szempontjából. Kalandoroknál még inkább arc, és csak utána többi, 1-es téved!

Egyébként, lehet hogy csak eltúlzod. Már ahogy az elején letisztáztam, én nem fogok hazudni. Kár lenne nagy bölcsességekkel nyugtassalak, "mindenki szép valakinek" stb, de amúgy valahogy tényleg így van. Gondolj arra, hogy szerinted aki a legszebb, leghelyesebb, az sem tetszik mindenkinek... Mert biztosan nem. A csúnya sem mindenkinek csúnya. Mert mindenkinek más az ízlése. Szóval ha nem adod fel meg lesz idővel a személy, akinek te leszel a nyerő.

25 évesen bőven időben vagy még. Nekem 23 évesen csak 1 olyan elfuserált és rövid kapcsolatom volt, ami bár inkább ne is lett volna. Bár engem jóképűnek szoktak tartani, deee nekem vannak olyan testi hibáim (amit nem teregetek ki ide mindenki elé), ami miatt alkalmi nálam ki van zárva. És csak a párkapcsolat jöhetne szóba, és csak úgy szex, ha már bízom teljesen az illetőben és tudja a hibái át, de úgy is szeret és stb blabla. Szóval igen. Arra is várhatok még jó darabig szerintem. De én sem adtam fel és nem fogom. Csak azért írtam magamról, mert ahogy neked, mindenki másnak is meg van a saját maga gondja. Így kell boldogulnunk, el kell fogadni és azzal 'harcolni' ami van. Ha szalmaszál van nálad azzal, mert azzal is lehet nyerni.

2020. aug. 11. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%

Én ronda vagyok és öreg,mégis sok partnerem van.Nem csak azon múlik.

Öltözet,tisztaság és legyen valami a gatyádba.Hordj szűk nacit,hogy

látszon amid van.Nekem sem az arcom nézik meg először.

2020. aug. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Eddig még senki nem írta, de mi van a más ronda srácokkal? Ők nem fogadnak el téged, illetve te őket?
2020. aug. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!