Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatalabb srácoknak már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb srácoknak már tényleg nem jön be a fecske fürdőnadrág?

Figyelt kérdés
Nyilván idősebb vagyok és engem izgatnak, ha ilyenben van valaki, de úgy látom ma már ez a viselet nagyon gáz.

2020. aug. 12. 20:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38%
Uszodában, úszóknak vízilabdázóknak szerintem teljesen rendben van. Amúgy valóban nem menő a fecske.
2020. aug. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
63%
nekem igazából mind1 hogy mi van a másikon mert a lényeg úgyis benne van
2020. aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem alkati kérdés, hogy melyik emberen melyik típus áll jól.

Egy vékony testalkatú férfin szerintem nem áll rosszul.

Amit most fürdőnadrágként kapni, az rövidnadrág, utcára való, de szerintem fürdőzésre, úszásra nem OK. Amikor belép az ember a vízbe, alákerül a levegő, nem jó benne úszni, úszás után csurog belőle a víz, hosszú idő alatt szárad meg.

Meg nekem tök fura, hogy térd felett tiszta fehér marad az ember bőre tőle.Én nem vagyok magas, ilyen nadrágban a fél lábam fehér maradna.

Bár én strandra nem járok, de nyár elejétől fecskében dolgozok a kertben, szőlőben, udvarban. Alsónadrágban is fecskét hordok, nekem az kényelmes. Vannak ezekből modern szabásúak, amelyek nem festenek "papásan".

2020. aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
Én 28 vagyok, és néha hordok fecskét. Most is az van rajtam. Kényelmes, 1-2 nadrág alatt sokkal jobb mint a boxer, mert nem gyűrödik, plusz sporthoz is jobban szeretem.
2020. aug. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Fecske fazonú alsónacit sporthoz használok. Arra tökéletes.
2020. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%
Vannak szexi fazonok mar, egyaltalan nem gaz es vissza is jott a divatba kicsit. 26f
2020. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem gáz.

Én nem használok már régóta több ok miatt is.

A combomnál állandóan kidörzsölte és befülledt, másrész meg elég kényelmetlen a szerszámnak az a kis hely. A boxerben sokkal szabadabb a szerszám.

2020. aug. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, nem menő, de egy pasi fecskében sokkal szexisebb, mint ezekben a hülye bőszárú boxerekben.

A testhezállósak még rendben, bár ezeket is a fecske mögé sorolom be.

De a bőszárúban egy férfi számomra egyáltalán nem izgató.

2020. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
Egyén függő. Én se csípem a rövidnadrágosat mert kb sose szárad meg és csak fázok benne utána plusz rátapad az emberre ahogy kijön és még sorolhatnám. Én nem fecskét használok hanem ami picit nagyobb de nem is boxer és tapad is. És 29 éves vagyok.
2020. aug. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%
Én nem vennék fel fecskét strandra de szerintem kortól függetlenül egy jó testű srácon nagyon szexi tud lenni.
2020. aug. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!